Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában miért olyan...

Ausztráliában miért olyan drága az alkohol?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott minden drága.. Az alkohol még oké, gondolom ráraknak magas adót, de a gyümölcs is irtó drága.
2016. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ott minden borzalmas drága. Voltam ott pár hónapot, és csak néztem, hogy milyen árak vannak. A Jim Beam amit németben 10 euróért vettem, Sydneyben 80 dollár. A hús is többszörösébe kerül, az ingatlanokról nem is beszélve.
2016. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
lehet, hogy magyar fizetésekhez képest drága, de a helyiekhez nem. a zöldség-gyümölcs megterem helyben (hacsak nem viszi el az áradás a termést) és jó is, nem is drága. a hús valóban nem olcsó.
2016. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

ja, az alkoholon magas adó van, ahogy az előző kommentelő volt kedves leírni.

egy 7 decis JB 37-40 dollár, ha már az volt a példa

2016. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jikanv ***** válasza:
0%
Nem draga csak neked. Csoro vagy soher vagy fukar vagy es mindent ingyen akarsz. A kerdes inkabb jobb lenne min tl. Ausztraliaban miert nem tudok megengedni egy pohar sort magamnak? Vagy Ausztraliaban hogy tudnek tobbet csinalni hogy egy sort meg tudjak venni magamnak. Az ausztraloknak nem draga csak azoknak kiknek nincs semmijuk.
2016. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Magasra tették a lécet.
2016. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Turistaként drága, magyar forinthoz mérve! Ha azt nézzük hogy itt élsz es dolgozol mar nem olyan drága! 1 kiló csirke mell 9$ 1900ft durván, Magyarországon 1400-1500 ha csak ezt nézem nem sokkal drágább! Es itt egy segédmunkás is megkeresi a 2500$ havonta. Sokkal jobb a megélhetés, az alapvető élelmiszerek nem sokkal drágábbak! Turistaként meg vállalja az ember! :)
2016. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én évente járok konferenciára és az összes európai ismerősöm szerint drága. Van közte svájci, német, finn, brit..

Főleg a turistákat húzzák le, a hotel nagyon drága, központi helyeken az étterem, illetve a nevezeteségek.

2016. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a mi fizeteseinkhez normalisak az arak. a magyarokehoz persze hogy draga. a nonek aki vasal nekem 25 dollar az orabere, egy villanyszereloe meg 50 nel kezdodik.ugyhogy a vasalonom kevesebb mint 2 orai munkabol wehet egy uveg whiskeyt.
2016. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!