Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Hogyan juthatok ki Ausztráliába?

Hogyan juthatok ki Ausztráliába?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Nem volt egyszerű idáig az életem, így most vagyok 9. es. Viszont bűntetlen előéletem van, ezt csak azért, hogy nem börtön vagy ilyesmi miatt hagytam ki. Az angolt nagyon jól beszélem, de még van mit csiszolni rajta a felsőfok szintű tudáshoz. Az átlagom most félévkor 4,7 tehát nem vagyok egy 5-ös tanuló, de rossz se. Én gimnáziumba járok, tehát szakmát nem ad csak érettségit. Ha jó eredménnyel befejezem, 21 évesen lesz egy érettségim és egy felsőfokú angolom. Természetesen szeretnék továbbtanulni, de ezt már ausztráliában. Hogyan tudnék oda kijutni, továbbtanulni? Anyagilag nincs gondom, nem vagyunk milliomosok, normál család vagyunk, de dolgoznék nyaranta, meg évközbe is kisebb munkákat elvállalnék. Már van egy alapom, így a pénz mondjuk, hogy nem lenne elsődleges probléma. Aki tervezi, hogy kimegy, vagy élt, kint esetleg tudja pontosan, hogy mi kell, az kérem írja le, hogy ez hogyan működik, mert ez nem csak egy ilyen, jó lenne ausztráliába lakni, hanem úgymond ez a "fő" tervem.

2014. dec. 14. 21:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

4,7 az ötös!:D Linkelek neked két bevándorlási/külföldi tanulással foglalkozó iroda oldalát.Egyik ismerősöm az Irány Ausztráliával jutott ki.Egyedül nem fog menni, nagyon sok procedúrával jár,mindenképpen az egyik ügynökség segítségével intézkedj.A tanulói vízumot szinte garantáltan megadják és mellé heti max 20 óra munkát is vállalhatsz(pincérkedés és társai) amiből ismerősöm szerint kirándulásra is telik. [link] [link]

2014. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Majd úgyis elmondják, de érettségi után ha még úgy érzed csiszolnál a nyelvtudásodon van rengeteg olyan iskola Ausztráliában ami nyelviskola és szakmai képzést is ad. Még van időd, készülj:)
2014. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 goaus ***** válasza:
Ha ez segítség, friss anyagiak: 20 hetes diákvízum biztosítással együtt (kaplan - Adelaide) 1,2 millió ft, bankszámlán kértek bemutatva 3,5 milliót, egy ingatlanról is bekértek papírt hogy hazajön, plusz a repjegy oda vissza 700 e most. Jelenlegi árakon 5,5 millió egy féléves tanuló időszak túra ki, két hét alatt 40 órát lehet melozni 10-20 dolláros órabér között. Ha komolyabb iskolába akarsz menni, egyetem, ilyesmi, az sokkal, de sokkal drágább, ha érdekel írok árakat arra is.
2014. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2014. dec. 15. 13:20
 5/5 anonim válasza:
Própáld ki a vizenjárást
2014. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!