Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szerintetek melyik a jobb ötlet?

Szerintetek melyik a jobb ötlet?

Figyelt kérdés

14éves korom óta gyűjtöttem hogy ki tudjak menni majd egyszer Ausztráliába , de most elbizonytalanodtam mert lehet hogy új zélandra szeretnék menni. Szerintetek melyikre menjek, vagy kijönne mindkettő?


19éves vagyok eddig 1.8millió van rá de még valószínű hogy 200ezret össze tudok kaparni.


2016. júl. 31. 18:40
 1/10 anonim válasza:
Én ugyan nem voltam egyik helyen sem, és nincsenek is a listám elején ezek az országok, de érdekelne, hogy téged mi fogott be annyira benne, hogy oda szeretnél menni?
2016. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Maga a hangulat, virágot teszek nagyapám testvérének a sírjára. 2.vh-ban hunyt el. Az élő világára is kiváncsi vagyok.
2016. júl. 31. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen szinten szeretnél utazni. Repjegy kb. 1000 Euró, ez Sydney. Auckland kicsit drágább. Szállások kb. 50 Euro/nap ez az olcsó kategória. Utazás drága pl. átrepülni az egyik országból a másikba min. 300 Euró. Igazából te tudod mi érdekel, mert nem mindegy, hogy elmész Perthre egy hétre vagy körbejárod mindkét országot..
2016. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És 19 évesen van egy épkézláb szakmád, ami ott messze kenyérkeresetre is alkalmas ? Tudsz-e rendesen angolul ? Ez a két feltétel nélkül el se indulj.
2016. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Várj még egy évet, és megint változni fog az érdeklődési köröd.


A viccet félre téve, 2millióból kb. a "fél világot" be tudnám utazni!!

2016. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van angol német középfokú nyelvvizsgám
2016. aug. 1. 11:22
 7/10 anonim válasza:

Szia

Én mindenképp Ausztráliát választanám:)

(Én is el szeretnék menni oda ugyanúgy ez az álmom )

Szerintem azt válaszd ahová jobban húz a szíved!

Igaz még csak 14eves vagyok de én is el szeretnék jutni Ausztráliába és Kanadába mind két hely köt valami miatt. De ha lesz rá pénzem akkor Ausztráliába megyek mert ez a gyermekkori álmom

(Bocsi a sok szó ismétlés miatt)

2016. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kijött mindkettő, sőt még szingapúrt is látni fogom. így megyek:


Budapest-Isztambul-Szingapúr-Auckland-(busszal)wellington-Sydney-Bangkok-Muscat-München-Budapest Jó sok átszállással de ez így 850ezer volt, + a szállások 800ezer és viszek költőpénznek is egy 800at.(ez olyasmiféle Érettségi ajándék lesz.) Egyébként Hétfőn foglaltam le mindent és intéztem a vízumot :D Kicsit azért parázok egyedül menni de majd valami csoportba csak beférek :D

2016. aug. 17. 00:08
 9/10 anonim válasza:
miért nem hívtál engem is :(
2016. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9%

öt éve készülsz ausztráliába és megtanultál németül?

gratulálok

2016. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!