Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Van itt valaki aki Uj-Zelandon...

Van itt valaki aki Uj-Zelandon el?

Figyelt kérdés
Szeretnenk kikoltozni a csaladommal es jo lenne ha beszelhetnek valakivel aki mar ott el egy ideje.

2016. aug. 2. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

'Szeretnenk kikoltozni a csaladommal'


[link]


Olvassatok el, mindannyian. Ez nem ugy fog mukodni, hogy te kitalalod, es tart karokkal varnak segedmunkasnak.

2016. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem ezzel kapcsolatban akartam kerdezni. Nem segedmunkasnak mennenk es van nemi tapasztalatunk 15 eve elunk kulfoldon es mar bejartuk europat ugyhogy nem okoskodo valaszt varatam koszonom!

Akkor megegyszer feltennem a kerdest:

Ha van aki ott el es kerdezhetnek akkor kerem irjon, nem a kikoltozessel kapcsolatban szeretnek kerdezni!

Koszonom

2016. aug. 2. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha van konkrét kérdésed, akkor tedd fel itt, szívesen válaszolok.
2016. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerettem volna privatban irni de akkor altalanos dolgok erdekelnenek, hogy ket kislanyom van 3 es 4 evesek milyenek az iskolak az oktatasi rendszer. Olvastam rola de ha van gyereked erdekelne a velemenyed.

A masik a termeszeti katasztrofak😊

Reg ota elsz kint nagyon suru a foldrenges. Japanban is sok van de nem veszes es megszokhato de erdekelne ott mire lehet szamitani.

2016. aug. 2. 15:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Altalanossagban is erdekelne a velemenyed az ottani eletrol mert mehetnenk mashova is es mar annyi orszagban eltunk mindenhol mas a tapasztalat de szeretnek mar a gyerekek miatt is valahol hosszabb ideig letelepedni! Olvasni sokat lehet az orszagokrol de ha ott elsz akkor derul ki milyen is igazan ezert gondoltam meghallgatnam valaki velemenyet aki mar ott el egy ideje!
2016. aug. 2. 15:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja es nagyon koszonom a valaszod elore is!😊
2016. aug. 2. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

én is NZ-n élek.

Ilyen általános kérdésekre nincs válasz, mindenkinek más a fontos, más a prioritás, máshol tart az életben ill. másfelé megy. Csak olyan általános válaszokat lehet adni, hogy pl. gyerekkel tök jó NZ, biztonságos, kirándulósoknak végtelen lehetőségek, vizisportokat kedvelőknek is, stb.


Olvassátok itt élők blogjait alaposan át, és utána kérdezzetek konkrétan, ne ilyen általánosságokat, szerintem nem csak én segítek szívesen.

2016. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Engem az oktatasi rendszer erdekelt volna, jo e ott az oktatas, tanulnak e tobb nyelven illetve elegedett vagy e vele?

5 eves kortol van ott iskola ha jol olvastam.

2016. aug. 3. 06:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazabol a gyerekek jovoje erdel engem leginkabb van e olyan magas szintu iskola, hogy tovabb tudjanak lepni ha esetleg nem akarnak majd ott elni el tudjanak indulni a vilagban barhova.
2016. aug. 3. 06:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az oktatásról nem tudok mit mondani, nincs gyerekem.

Sok iskola van a vidéki részeken is, kívülről jól néznek ki, jól felszereltek, nem ritka hogy medencéje is van az iskolának.

Földrengés nyilván kiszámíthatatlan, vannak részek, ahol gyakoribb pl Christchurch és környéke, ott én is átéltem egy nagyobbat, de nagy kár nem keletkezett, csak törött üvegek...

2016. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!