Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Üdv Mindenkinek! Friss házasok...

Purkalt Tamás kérdése:

Üdv Mindenkinek! Friss házasok vagyunk a feleségemmel, és le akarunk telepedni Ausztráliába. A feleségemnek van egy kisfia az előző kapcsolatából. Mi lenne a legegyszerűbb módja megkapni a letelepedési engedélyt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 23:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
11%

Munkát keressetek és munkavállalói vizummal ki jöhettek hosszabb időre

Állampolgárság rengeteg idő , pénz és jogi dolgok

Én 6 éve élek kint még szüleimmel költöztünk ide és ő 3 év alatt intézték el az állampolgárságit magyar iskola a gyereknek van bécsben és linzben is én mivel 15 voltam amikor ki jöttünk így én szakmát tanuktam németül mivel nekem szüleim és nyelviskola álltal az alap nyelvtudásom meg volt így tudtam boldogulni azóta is a szakmában dolgozok az egyik helyi szervízben .

21F

2017. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
AUSZTRÁLIA haver, nem Ausztria
2017. jún. 7. 00:43
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
2017. jún. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

El kell szomoritsalak,de ausztralia pont nem az a hely ahova csak ugy egy hirtelen ötlettől vezérelve kimész,letelepedsz majd boldogan élsz amíg meg nem.halsz!

A bevándorlásnak szigorú pontrendszerhez kötött feltételei vannak!

De erről te lathatoan még nem hallottal vagy ha igen nem neztel utána!

Egyebkent a legegyszerűbb ha számolatlanul van pénzed!

2017. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
A kisfiú édesapja mit szól ehhez? Akár el is perelheti a gyereket!
2017. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

biztos sikerulni fog.

angol felsofok meg van?

milyen diploma van?

munkaban hany ev tapasztalat van?

2017. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Olyan jó tudni, hogy ilyen segítőkészek az emberek 😉
2017. jún. 7. 10:00
 8/18 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne egyszerűen csak a kérdésre válaszolni, ahelyett hogy ironizálva szólugatunk vagy kritizálunk?!
2017. jún. 7. 10:04
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Úgy őszintén mit vársz tőlünk?!

Felteszel itt egy láthatóan álmodozó kérdést.....miközben minden információ a rendelkezésedre áll,(hiszen mint látszik van interneted meg hasznalni is tudod,mivel valahogy sikerült kiírnod a kérdésed is)csak keresned kellene!Vagy azt várod hogy mi guglizzuk ki neked?

Mondjuk a 3-as meg is tette ezt neked.....azt mégsem úgy nézel ki mint aki előrébb jutott vele!

2017. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ne is haragudj, de igaza van Marcello Gandininek: Ausztrália nem az Európai Unió, hogy gondolok egyet és átmegyek másik országba dolgozni. Tényleg szigorú pontrendszer van, nem könnyű megszerezni: egy ismerősöm is 1 évig szervezte, mindezt úgy, hogy volt kint ismerőse, aki segítette. Végül mégsem lett belőle semmi.


Egy adalék:

"A 2017. január elsején életbe lépett magyar-ausztrál „Work and Holiday” vízummegállapodás alapján évente kétszáz – 18 és 30 év közötti – magyar fiatal számára nyílik lehetőség arra, hogy Ausztráliába utazzon és ott egy év időtartamra munkát vállaljon, illetve tanulmányokat folytasson."


Csak hogy érzékeltessem, hogy megy ez, épp nemrég olvastam, hogy amikor "megnyitották" ezt a lehetőséget (elindult az interneten jelentkezés), onnantól számítva 8 percen belül!! telt be a 200 hely. Akinek lassú volt a számítógépe vagy nem volt perfekt angol tudása (nem tudta elég gyorsan kitölteni az angol nyelvű jelentkezést), az bizony lemaradt róla.

2017. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!