Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Így utazhatnék Ausztráliába,...

Így utazhatnék Ausztráliába, vagy kizárt?

Figyelt kérdés
Ha illegális bevándorló lettem volna Amerikába,akkor bejuthatnék Ausztráliába,vagy ott ezt figyelembe veszik?Es ugyanez fordítva is érdekel?Hiszem mostmár kb mindent tudnak a határon,ki tudja mi lenne.... Köszönöm! ;)

2017. júl. 19. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem kapsz vízumot.
2017. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért feltételes módban írsz? Elég átlátszó.
2017. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért,mert meg nem vagyok illegális,de lehetosegem lenne maradni egy munkahelyen,viszont nekem a cél Ausztrália lenne. Szóval ha minimális esély van,hogy nem engednek oda be emiatt akkor megyek inkább most vissza Euba egy időre.
2017. júl. 20. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek amiért előítéletes voltam.
2017. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%

A vízummal általában nincs gond, de az ausztrál határőrség az amerikaihoz hasonlóan önkényesen és indoklás nélkül visszafordíthat. Nincsenek összekötve a rendszereik, nem dobja ki, ha illegális bevándorló vagy Amerikában, viszont ott 10 év eltiltást kaphatsz, amit nem érdemes megkockáztatni.

Ausztráliában ugyanis egyáltalán nem olyan jó, mint azt sokan Magyarországon gondolják, pár éve erős elvándorlás kezdődött onnan Amerikába.

2017. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
meg se próbáld.. nincs érteleme úgy is visszaforditanak már a vámon
2018. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ausztrál hatóságok nem nézik, hogy milyen jogcímen tartózkodtál az egyesült államokban. viszont a bejutás erősen korlátozott, max turistának engednek be
2018. jan. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!