Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Elképzelhető, hogy Ausztrália...

Elképzelhető, hogy Ausztrália majd nem ad vízumot?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy (10-12) év múlva nem lehet majd véglegesen kiköltözni Ausztráliába?

2018. febr. 26. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik kint élnek vagy van valami fogalmuk is a dologról, nem csak trollkodnak.:)
2018. márc. 25. 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
a 6 os valaszolo en voltam. 30 eve elek itt igy adtam a valaszt, tapasztalatbol . van egy magyar web oldal Bertok Zoltan bevandorlasi ugynok (regota dolgozik es jo hire van a szakmajaban is) ahol magyar nyelvu mindenfele informaciot is megtalalsz.
2018. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2018. ápr. 6. 15:36
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Az első válaszodhoz kapcsolódóan annyit szeretnék mondani,hogy az angol nyelvtudás nem okoz gondot, a baj csak az, hogy ha elkezdek majd tanulni egy hiányszakmát, (egyetemi végzettségre gondolok, ami 4 év) a 4 év alatt az sajnos simán lekerülhet a hiányszakmák listájáról, mert évente frissítik. :) De mégegyszer köszönöm a válaszod! ;)
2018. ápr. 6. 15:43
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
ebben igazad van minden evben valtozik a lista. ami eddig masszivan megmaradt az a matematika tanar, radiologus angol tanar . most tobb nem jut eszembe mert en nem voltam erintett sose. politikai menedekjoggal jottem ide Mo rol.
2018. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!