Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Utasítottak már el valakinek...

Utasítottak már el valakinek evisitor vízumot?

Figyelt kérdés
A családom minden tagja megkapta, én (az anya) + papírok kitöltését kell beadványoznom... elutasíthaznak?
2019. febr. 18. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen...vagy nem. Ennyi infó alapján ennyi a válasz.
2019. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden országban utasíthatnak el vízumkérelmet, természetesen, hiszen az állami szuverenitás része eldönteni azt, ki utazhat be és ki nem.
2019. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy nyaralás úgy hogy a család egyik tagja nem tudni miért nem mehet?

Ez fura így. Csak 1 hétre mennénk. Evisitor vízumot intéztünk. Az enyémet nem engedélyezték azonnal, kell kitölteni valami részletes kérdőívet. Repjegy szállás megvan.

Most minden storno ha nekem nem adják meg....

2019. febr. 18. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem az h volt e már így más is?
2019. febr. 18. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ausztráliánál ötvenszer macerásabb országokban is jártam már, sehol nem volt komolyabb gond, Bissau-Guineában kellett "venni egy második vízumot", értsd adni 10 dollárt a határőrnek, hogy ne kelljen ott rostokolni 2 órát a reptéren minden ok nélkül. De az Afrika, annak sem a legvidámabb része, nálatok szerintem csak valami adminisztratív apróságról van szó, hiánypótlás után simán kapsz vízumot.
2019. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Amikor még egyetemre jártam. A férjem dolgozott megkapta egyből, nekem kicsit később érkezett meg.

Ha nincs munkád vagy valamiért esélyes, hogy dolgozni mész ki, akkor jobban megnézik. Illetve ha kaptál már elutasított kérelmet, vagy volt gondod az ausztrál törvényekkel, akkor nem kapod meg.

2019. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel... Az evisitor-vízum azt jelenti, hogy elektronikus vízumot kérsz és kapsz, azzal utazol. A kérést interneten adod be és a vízumot is e-mailban küldik meg neked. Semmiféle papírt sem kell kitölteni vagy beadni !!
2019. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!