Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Work and holiday Ausztráliában?

Work and holiday Ausztráliában?

Figyelt kérdés

Szeretnék a következő télen kimenni Ausztráliába (ott nyár) 4-5 hónapra, ehhez a work and holiday vízumot szeretném megpályázni. Alapvetően a feltételeknek megfelelek illetve vagy egy két kérdéses rész. 1. Nyelvvizsga friss nemzetközileg elismert kell pl. IELTS 4.5, megnéztem és elvileg az a B1 nek felel meg, de azt én túl kevésnek tartom. Nekem van itthon b2-es de még azt is "butának érzem hozzá". Valóban egy b1-es tudással ki lehet menni? Esetleg ennek az egyik eredeti célja a nyelvtanulás és azért elég "csak" annyi? 2. Aztán bankszámlakivonat 5000 aud fedezetről, na én pl. 500 k huf felett értékpapírszámlát tartok fent, de gondolom az értékpapír számlakivonat is megteszi? 3. Munka Mivel nem szeretném, az itthon összeszedett pénzemet felélni szeretnék a végére legalább 0-ra kijönni, dolgozni is tervezek(ezért is érdekel ez a vízum). Van elég sok fajta képesítésem targoncástól a kombájnoson át a gépészmérnökig..., ezekről papírom is van, jogsi b, c, c+e. Mivel láttam, hogy ilyen idénymukákat lehet többnyire vállalni, és ott nyáron akad bőven, ezeket mind tudnám használni, és legalább a saját tapasztalatom is nőne. Mennyi az esély, hogy ezeket ott ki tudom használni? Vagy úgyis csak ilyen "sepregető" munkákat adnának? 4. Repülőjegy Olvastam valahol hogy már a pályázat benyújtásakor meg kell lenni, viszont azért az nagy érvágás, ha elutasítanak (már maga a vízum díj se túl olcsó, de ha a repjegy is bukó..) Esetleg elég ha arra is van külön fedezet a számlámon?

Európában sok helyen megfordultam, viszont elismerem dolgozni még csak kis hazánkban dolgoztam (mondjuk itt bőven:D). Mivel 31 éves korig szól ez a lehetőség, még van néhány évem, de már nem sok ezért ki akarom használni. Tapasztalatok jöhetnek minden mennyiségben akár az országról, akár a vízumról (nem baj ha nem AUS-ba volt).


2019. márc. 4. 16:19
 1/1 D. Brasco ***** válasza:
Minden kérdéseden ráérsz majd akkor aggódni,mikor egyaltalan megszerezted ezt a work and holiday vizumot....tekintve,hogy kb 40masodperc alatt szokott ez elfogyni!Szoval mondhatni hogy eselyed kb nulla......
2019. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!