Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te is érezted már azt, hogy...

Te is érezted már azt, hogy motivációt jelentene, ha nem egyedül kellene küzdened a kilóiddal?

Figyelt kérdés
Mit szólnál, ha valaki felajánlana neked egy tucat ingyenes sportolási lehetőséget, és társaságot? Élnél vele?

2017. szept. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Poénosabb lenne, de engem nem motiválna. Volt fogyitársam már, én kedveltem. Egy társaság is jó lehet sokaknak, én jobban szeretem a kétszemélyes dolgokat.

Ingyenes sportolási lehetőséggel tele van a világ, az nem hiányzik, bár biztos van olyan, ami vonzana :)

2017. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kort és nemet légyszi! :)
2017. szept. 1. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Apropó sport. Na AZ az, amiben tud segíteni, ha nem vagyok egyedül. Megbeszéltem a párommal, hogy majd néha együtt futunk s jó lenne majd kis amatőr versenyekre menni. Túrázásnál is poénos a társaság, bár az egyedül is remek.
2017. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én élnék vele. Nagyon is😊! Most edző által tartott alakformáló órára járok, ahol többen vagyunk nők és nagyon szeretem. Magamat nehezen veszem rá otthon egyedül, társasággal szívesebben csinálom.

(Nem vagyok elhizva, a jobb közérzetért és fittségért csinálom.)

2017. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak egyedül az igazi. ha úgy nem megy, akkor sehogy.


miért kell társaságban küzdeni a kilókkal, ha otthon, vagy bárhol egyedül eszed magad halálra..

2017. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát nem tudom, engem biztos motiválna ha lenne valaki akivel együtt járnánk pl. futni vagy biciklizni. Persze egy olyan emberre gondolok, aki ugyanolyan elszánt mint én, mert aki nem is akar fogyni, és sokat panaszkodik, az csak visszahúzna. Szerintem azért jó ha van egy társad, mert ketten jobban átvészelitek a holtpontokat, és úgy vagy vele, hogy ha ő bírja, neked is bírnod kell (és fordítva)

16/L 96 kg :((

2017. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem motiválna, nagy bennem a versenyszellem és, ha a fogyókúrát is versenyként fognám fel, sikeresebb lennék.
2017. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!