Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy iráni szállásra lenne...

Egy iráni szállásra lenne szükségem. Ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval booking seems to be down from Iran, a vízumhoz meg kéne egy telószám, és egy szállás címe, ötlet? köszi szépen, héli mamnun :)

2019. dec. 11. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talalhatsz szállást, csak ne a bookingon keresd, hanem a google-ben keresgélj (Tehran hotels pl.) majd a saját oldalukon keress címet és levelezd le velük, hogy mész. Pl. egy teheráni hostel:

[link]

De van fent jó pár, vízumhoz működik ez.

2019. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van ez a google nevű oldal. Ugyan nem perzsául beszél, de ha beletáplálod azokat a szavakat, hogy például "hotels in iran", akkor máris egy csomó közül választhatsz.


https://www.youtube.com/watch?v=FnzfhJV2fLQ

2019. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösz, kösz. Mindjárt sasolom...


Tripadvisoron kezdtem nézni őket, meg van egy booking Iránon belül is, ha jól emlékszem.


Ár tök mindegy lenne, viszont olyan kéne, ami családias, bármit faszkodnak a vízummal segítsenek... és ugye ez óriási kérés, amíg nem érkezel meg oda.

2019. dec. 11. 19:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem beszél a google perzsául, de lagalább ír.


Én nem beszélek, lebuktam:) de egy salammal meg egy mamnunnal, csak előrébb vagyunk, mint a kelet-europai kvra anyáddal, nem?

2019. dec. 11. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Tehát fingod sincs mit írsz, de legalább viccesnek tartod magad. Értem.


Majd íratkozz be google tanfolyamra, miután visszajöttél Iránból. Ja.. hogy az ilyen idióták el sem jutnak oda? Mindegy

2019. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miről nincs fingom?


Pont, hogy abban kértem segítséget, hogy bejussak Iránba. Amúgy miért nem jut be a magamfajta szerinted? De most komolyan kérdezem, mit rontok el?

2019. dec. 11. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem vagy képes beírni egy keresést a google-be.
2019. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Figyu, az imént utaltam rá, hogy be tudok dobni a google-be egy fárszi/perzsa mondatot is.


Amúgy meg neked nem a yandex.ru -t kéne reklámoznod? Az ilyen stílusú trollokat Pétervárról fizetik, ha jól emlékszem.

2019. dec. 11. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis ha te képtelen vagy beírni azt, hogy "hotels in iran", akkor én pétervárról fizetett troll vagyok.


Világos.

2019. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a baj kedves kérdező hogy életképtelen vagy. Így meg az országon belüli utazás sem javasolt.
2019. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!