Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A párommal Kínába szeretnék...

A párommal Kínába szeretnék menni, hogy ott éljünk tovább. Milyen vízumra van szükségem?

Figyelt kérdés
Hamarosan Kínába szeretnénk menni, Fucsou városba, de mivel nem vagyunk házasok így korlátozott hogy ott maradhassak, de természetesen össze házasodunk kint, de mielőtt ez megtörténik vízumra van szükségem hogy belépjek az országba! Valaki esetleg tudna tanácsot adni? Jövőhét után tudok menni a bevándorlási hivatalba, ezért szeretném tudni mire számíthatok előtte.
2019. jún. 23. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Munka,lakahtás,nyelvtudás megoldott? Vagy csak egy csapjunk bele- terv? Mert ha még a beutazási és ottartózkodási feltételekkel sem vagytok tisztában,akkor elég gyenge lábakon áll ez az ötlet.
2019. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mivel a párom Kínai származású, így a lakhatás és a munka is megoldott, a nyelvtudás még folyamatban van, tanulnom kell, ezt kint azeretném folytatni:) tudom hogy most elsőre a vízumot rövid időre kapom meg, de mégis tanácstalan vagyok, az elejétől hogy induljak meg.
2019. jún. 23. 22:32
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Es a magyar bevandorlasi hivataltol mit szeretnel? Ok a Magyarorszagra erkezo kulfoldieknek vannak, nem x orszagba elmeno magyaroknak, nem fognak tudni segiteni minimalis szinten sem. Elso korben inkabb a kinai nagykovetseggel beszelj. De egyebkent, osszeszeded az összes papirt a hazassaghoz (megkerdezed, hogy a kinai hatosagok mit varnak el tole), es kersz egy turista vizumot, az alatt összehazasodtok, majd pedig megnezed milyen lehetosegek vannak hazastarskent a tartozkodasra. Ez a standard eljaras, termeszetesen lehetnek elteresek.
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem vártam hogy majd MO.megoldja, csak tájékoztatás szerettem volna kérni. Szóval ez a legjobb lehetőség, köszönöm, azért ha valakinek van még tanácsa elfogadom!
2019. jún. 24. 07:15
 5/22 A kérdező kommentje:
Hol érdemes megcsináltatnom a vízumot?
2019. jún. 24. 07:30
 6/22 anonim ***** válasza:
Ok nem tudnak tajekoztatast adni, mivel semmi kozuk a kinai bevandorlasi szabalyokhoz. Ez nem erdemes kerdese, kizarolag a Kinai Nepkoztarsasag nagykovetsege kepes szamodra vizumot kibocsajtani.
2019. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Az nem elég, hogy a nyelvtudás még folyamatban van. Egyedüli reményed így az lenne, ha van diplomád meg olyan angol nyelvtudásod, hogy gyorsan le tud rakni a TEFL vizsgát, akkor lehet feltudnának venni valahova angol nyelvtanárnak. Az a baj, hogy ott mandarin nyelvtudás nélkül nem nagyon vennének fel sehova.
2019. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem a párodnak kellene ezt intéznie? Az ő országa, az ő nyelve, csak tudja,hová kell fordulni.
2019. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz, neki kellene elintézni, de ő is itt van most, így nekem kell megoldanom, csak érdekelt hogy esetleg aki volt már ilyen helyzetbe tudna e valami tanácsot adni
2019. jún. 24. 16:36
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt van,ha otthon,az ő dolga lenne. Nem csupán rádhagyni,hogy oldd meg és készen megkapnia téged. Ha ebben sem segít,akkor mi lesz később? Én meggondolnám ezt a kapcsolatot és a költözést is. Mondom ezt úgy,hogy nem egy nagy lépést tettem már az életemben,aminek volt köze a páromhoz is és külföldhöz is.
2019. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!