Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Meddig tarthat Kínában ez a...

Meddig tarthat Kínában ez a járvány?

Figyelt kérdés
Még tavaly befizettem az előleget egy Peking Shanghaj,Hongkong útra,ami idén áprilisban lenne.Mikor kiderült,h kitört Kínában ez a járvány,hívtam az utazási irodát,h ennek ismeretében indul -e ez az út,mire azt felelte az ügyintéző,h folyamatosan tartják a kapcsolatot a konzulátussal,a következő mondata viszont az v,h lassan intézni kell a vízumokat!Mondom neki,de tök bizonytalan az utazás,mintha meg se hallotta volna,amit mondok.Gondolom,ha Kína karantén alá kerül,akkor se ki,se be,nem is adhatnak el rep.jegyeket.Semmiképp nem kockáztatnám a saját,és a környezetem életét!
2020. jan. 26. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély, hogy addig megoldódik sajnos...
2020. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre megmondani, de az biztos, hogy tavaszig nem oldják meg a helyzetet.
2020. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre rettentő keveset tudunk erről a vírusról és nyilvàn a hatóságok is keresik a válaszokat, helyes döntéseket. Nyilván adott esetben felveszik az érintett térségeket az utazásra nem javasolt térségek közé és megnyílik az út a költségeid visszatérítésere. De ez elég bizonytalan. Kellemetlen helyzet, de meg kell hoznod neked is a döntést, hogy az anyagi veszteség erintene rosszabbul vagy az, ha megbetegedsz - es persze mindehhez ki-ki más valószínűséget is tulajdonít.
2020. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mai hírek szerint igen gyorsan terjed a vírus.

Már nem csak Vuhan városát, hanem az egész tartományt is hermetikusan lezárták.

Mostani hír, hogy már európai reptereken is elkezdték figyelni hőkamerákkal az utasokat, hogy nincs-e már lázuk.

Erősen gyanítható, hogy elmarad az utazásod.

Sajnálom.

2020. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,már lemondtam az utat!:(
2020. jan. 29. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy okos döntés volt, hiszen még nem lehet tudni, hogy hová fut ki ez az egész.
2020. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!