Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova utaznatok osszel: Madagas...

Hova utaznatok osszel: Madagaszkar vagy Pakisztan?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Madagaszkarra repulovel a leg elszerubb.


Rohadjon el aki repül. Az nem utazás, csak környezetszennyezés.



Pakisztanba meg mar nembis kell hagyomanyos vizum mivel bevezettek az e-visa -t a turizmus fellenditese miatt.


Aha. Ugorj neki, visítani fogsz a röhögéstől. Nem rég 90%-osan megcsináltam, akkor elég komolyan gondoltam. Nevetséges az egész. Esélyt se láttam, hogy megadják, de előre mondom meghívó levél kell. Azért fizetsz, fizetsz a visaert, majd nem adják meg.


A magyar kulugy honlaja egy kalap szart sem er.


Na ebben egyetértünk :)


Szoval a kerdes tovabbra is az hogy ki melyiket valasztana es foleg miert?


Elmondtam. Rohadjon el, aki repül, és most hirtelen fogalmam sincs hogy lehet elmenni Madagaszkarra repülő nelkül... Pakisztán meg sima liba, fejemben az összes határátkelő, tovább is kelet felé... de hogy miért, fogalmam sincs.

2020. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Ismered és unod már kis hazád minden zugát?

Messze kell utaznod, hogy szépet, újat láss?

2020. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolso, voltam eleg sok helyen ebben az orszagban es nem kulonosebben erdekel sot egyaltalan nem erdekel mint ahogy a fejlett orszagok sem erdekelnek
2020. márc. 15. 09:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Pakisztán azon belül Karacsi
2020. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem Madagaszkár is jó hely lehet, de drágább. Hajóval, komppal tuti ellehet oda menni pl. Mozambikból vagy Tanzániából, azok vannak hozzá közel Afrika keleti partján.
2020. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt írják a hírportálokon hogy az afrikai országokban most nagyon prosztó módon kezdtek bánni az európai turistákkal a koronajárvány miatt, gyakorlatilag fertőzőként kezelnek minden egyes fehér embert. Rasszista négerek! :-)
2020. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!