Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Két hónapos utazás/tartózkodás...

Két hónapos utazás/tartózkodás alatt Kína, vagy India olcsóbb (vagy már nem olcsóbb) Japánnál? Akik ismerik ezen országokat, írjanak!

Figyelt kérdés

Olvasni néhány cikkben és bejegyzésben, hogy japán 2014 óta már nem olyan drága ország mint előtte volt.


Illetve azt is, hogy (sajnos!) Kínában és Indiában egy hónapos tartózkodás során 100.000-150.000 forint szinte nem is elég (albérlet/lakhatás, belépők, étel, utazás, vagyis minden tekintetében).


Ehhez képest Japán (ha igaz) 300.000-400.000 forintnyi yen-e havonta nem is tűnik soknak, hiszen ezért közbiztonságot, tisztaságot, előzékenységet, magasabb kultúrát kapunk.



2020. márc. 13. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Te csak ne becézgess egyikünket sem, nem gondolom, hogy olyan jóban lennénk.


Nem én írtam ugyan, hogy agyhalott vagy, de totál egyetértek a stílusod alapján.

2020. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magasabb kultúrát? Történelmi távlatban amióta van írásbeliség Kína volt a legtöbb évszázadban a világ leggazdagabb országa, India is volt, amikor nagyobb gazdaság volt, mint Európa bármelyik országa. Havi 100k Indiában élni elég, turistáskodni nem. Kínában élni sem nagyon. Viszont mindkét ország csodálatos. Japán is terszett, de a három közül nálam egyértelműen India a nyerő, főleg a déli államok. Kivéve a gasztronómiát, abban Kína messze a legjobb az egész világon, egy tartományi szinten is huszadrangú városban is változatosabb az étteremkultúra, mint majdnem bárhol a világon.
2020. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

Visszavonom az agyhalottat, mert az túl enyhe kifejezés a stílusod után.

Te inkább egy jó nagy barom vagy!

2020. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 12.-vel annyi kulonbseggel hogy szerintem meg pont eszak India erdekesebb.
2020. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Akkor csak itt csak most csak neked tizenhármas szerencsétlenke, újra:


"Bizony a te butuska, indokoltan lepontozott, troll-kezdeményez fajtádra sütik rá a "maradtál volna inkább csendben" megbélyegzést! Nem fogom egy ilyen pitiáner alaknak megmagyarázni miért jártunk volna nélküled jobban. Elmélkedj - és aztán tartsd meg magadnak.


Vedd már magad észre: tényleg még a kutyát sem érdekled! :DDD


Nekem mindegy, nem az én fél soros off-topic beböfögésemen röhögnek! :)

2020. márc. 14. 19:15
 16/16 A kérdező kommentje:

Elsőke, de ha te csak ezt érdemled. :) Egyezel tizenhármaskával, bár lenne belőletek kevesebb, boldogabb, örömtelibb lenne a világ! :DD Agyhalott pedig egyedül az, aki másra mutogat, miközben a saját ötlettelen uncsi trollkodásának következményeit n képes emelt fővel viselni.


Nekem teljesen mindegy, nem engem lát itt mindenki nevetséges hisztikirálynőnek! :D

2020. márc. 14. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!