Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Akik sikeres, tehetős gyümölcs...

Akik sikeres, tehetős gyümölcstermesztőkké váltak az alábbi helyeken (szemben az ott lakókkal, akik nem aknázták ki országuk adottságait), hogyan indultak el? Úgyértem egy dolog termszteni, de kinek adták el aztán a termést, hogy sikeresekké váltak?

Figyelt kérdés

Malajzia, Indonézia, Vietnám, Thaiföld, Fülöp-Szigetek.


Még itt is olvastam, hogy a valami módon "betelepült" európaiak sokkal jobban ki tudták használni az ottani lehetőségeket, és sikeres gyümölcstermesztőkké váltak.



2020. márc. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A kulcs az hogy ők a minőségre mennek nem a mennyiségre. Meg nem a helyi nyomornegyedek piacain árulják, hanem prémium termékként passzolják el nyugatra meg az araboknak.
2020. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosan erre kérdeztem rá. :)


Hogy hogyan lehet "elpasszolni" (hiába kiváló minőségű a gyümölcs, ez így eddig kevés) nyugatra? Ahogy kérdeztem, hogyan találnak mind a mai napig vevőket a minőségi, bio termékükre?

2020. márc. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!