Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kazahsztán milyen hely?

Kazahsztán milyen hely?

Figyelt kérdés
Néztem képeket, szépnek tűnik. Egy hosszabb utazásra érdemes oda elmenni? (nyilván nem most)

2020. ápr. 12. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal jobb mint Pakisztán vagy Afganisztán.Szerintem menj majd.
2020. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Afganisztán jelenlegi helyzeténél minden jobb.
2020. ápr. 12. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát érdemes persze, nagy ország, akadnak látnivalók. A városok nem túl érdekfeszítőek. Asztana egy mesterségesen felhúzott város, nagyon műanyag. Fél napot szántunk rá, az is sok volt. A kisebb városok elég putrisak. Almati a régi főváros szocreál putri, kár is az időt fecsérelni rá. De természeti szépségei vannak azért, már ha bejön a sivatag.
2020. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak! Igen, azt olvastam, hogy a volt Szovjetúnió hatásai megmaradtak...
2020. ápr. 12. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alma-Ata környékén a természet nagyon szép, gyönyörű hegyek és nemzeti parkok vannak.

A városok és a sztyepp tájak nem annyira izgalmasak. Az árak kedvezők, a közbiztonság OK és vízum se kell.

2020. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A városok eléggé lepukkantak, egyébként szép hely.
2020. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Jöhetnek még!
2020. ápr. 13. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Almati nem egy szocreál putri, én kimondottan szeretem azt a várost, a közvetlen környékén is csomó mindent lehet csinálni, az ottani hadtörténeti múzeum meg máig a legemlékezetesebb múzeumozásom. Egy nagyobb libegőzéssel 3200m magasan van az ember, belátja az egész várost.


A sivatagok is gyönyörűek, különösen a Charyn-kanyon, de a legnagyobb látványosságai mind hegyi tavak, a Kolsaitól a Nagy-Almatiig. És akkor még nem beszéltünk Turkesztánról vagy olyan igen kevés helyen látható dologról, mint Bajkonur-kilövőállomás.


@Kérdező: menj mindenképp, én személy szerint nagyon szeretem az országot, kedves, szerény emberek, olcsóság, a természet gyönyörű. Almatiból már Bishkek sincs messze, szóval Kirgizisztánba sem nehéz átnézni.

2020. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as! Amint rendeződnek a dolgok, elmegyek mindenképp.
2020. ápr. 14. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
@9 Annyira figyelj, hogy nagyjából csak április-májusban meg szeptemberben van csak élvezhető idő, főleg Asztana tud vagy rettenetesen meleg vagy elképesztően hideg lenni (a világ második leghidegebb fővárosa).
2020. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!