Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Singapore, Kuala Lumpur valaki?

Singapore, Kuala Lumpur valaki?

Figyelt kérdés

Jártatok ezekben a nagyvárosokban?

Melyik a jobb?Melyik az olcsóbb?Milyen az infarsuktrúra:


2020. ápr. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szingapúrban jártam, egy igen jól szervezett városállam, tele látnivalókkal. Legjobb cèlpont kezdő turistáknak Dèlkelet-Ázsiában, kicsit belelátta rögtön a malàjok, indiaiak és a kínaiak èletébe is, párszáz négyzetkilométeren.
2020. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szingapúr a világ egyik legdrágább országa,igazából Ázsiában kb minden ország olcsóbb annál :D
2020. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KL olcsóbb. Fejlett, modern gazdasági központok, jó infrastruktúrával. Önmagában KL sztem nem állja meg a helyét utazási célként, annyira nem izgalmas hely, de arra jó, hogy innen fedezd fel a környező helyeket.
2020. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mind2 más.

KL káoszosabb egy picit nekem, de kedvesek, szeretik az európai embert nagyon. A kaja olcsó, a tömegközlekedés is ok, bár Grab-bel (ottani Uber) inkább érdemes utazni. Látnivaló is van, csak meg kell keresni.


Szingapúr "élére van vasalva", nekem egy kicsit mesterkéltnek tűnt és álszentnek, de nagyon szép és modern város, tömegközlekedéssel mindenhová eljutsz. Itt az emberek nem mosolyognak, de összességében tetszett.

2020. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!