Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szaúd-Arábiába megéri elmenni...

Szaúd-Arábiába megéri elmenni 1 hétre?

Figyelt kérdés
Nyilván a pandémia után
2020. ápr. 28. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Minek? Nincs ott semmi, ami más, jobb helyen ne lenne. Ami érdekes lenne oda meg nem mehetsz. Már ha nem vagy muzulmán.

[link]

2020. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első megelőzött, de szinte szó szerint ezt akartam kérdezni, hogy MINEK???

Tényleg egy semmi hely. Én meló miatt voltam ott, de ha fizettem volna érte, akkor annyi erővel a WC-n is lehúzhattam volna a lóvét.


De nyugi, majd jön valaki, aki ugyan sosem járt ott, de belinkel pár utazási oldat, hogy milyen csodálatos hely. Pedig nem!

2020. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem éri meg, de Ománba már annál inkább.

Már adnak ki turistavízumokat, így be lehet utazni az országba, de pl. Mekkába meg Medinába így sem mehetsz be (kivéve, ha esetleg tényleg muszlim vagy), amik érdekesek lennének.

Rijád, a főváros nem egy nagy szám, plusz nyáron negyvenhat fok van.

A többi rész 99 százaléka sivatag. Ennek is van szépsége, de ugyanezt láthatod sokkal könnyebben elérhető helyeken is (pl. Jordánia).

2020. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm volt kint orvosként, never-ever!

Iszonyat jól megfizették, de kb. nulla látnivaló, vagy európai ember számára érdekes dolog, ahová korlátozás nélkül el lehet menni. Nem is beszélve ugye a feleségről, aki egyedül még az utcára se mehetett.

2020. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Troll-kerdes egyebkent. Amugy ferjem mikor munka miatt jart, meg a Marks and Spencer cimket is kivagta az alsonemujebol, mert zsido eredetu. Nem ok nelkul.
2020. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Á,az egy életveszély lehet a magunkfajtának.El nem mennék,még ha az utamat fizetnék sem.Bigott társaság.
2021. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!