Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban mennyibe kerül a...

Japánban mennyibe kerül a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Barátaimmal tervezünk Japánba utazni 1-2 éven belül (ahogy lecseng a vírus). Elkezdtünk tervezgetni már előre dolgokat, hogy miket szeretnénk megnézni, hogyan tervezzük meg. Szóba jött a közlekedés is. Mennyibe kerül a tömegközlekedés japánban? Nagyjából 2 hétre mennénk, első hétben Tokió, és környékét néznénk meg, második héten pedig a tengerpartra mennénk le. Mivel az autóbérlés túl drága (véleményünk szerint) tömegközlekedéssel utaznánk. Mennyibe kerülne egy 1 hetes bérlet? Illetve milyen árkategóriában gondolkozzunk vonatoknál, metroknál?

2020. szept. 25. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól függ, hová mennétek, melyik vonalon, stb. Nekem, mikor kinn éltem a havibérletem Shiki és Shin-Okubo között átszámolva olyan 80 ezer forint volt. Mikor beköltöztem Tokióba, már olcsóbb lett. A Shinkansen rohadt drága + helyjegyes. De tényleg meg kell nézni, hogy melyik vonalon, melyik vonaton és hová mennétek.
2020. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van a Japán Railnek országos bérlete külföldiek számára, 29650, 47250 illetve 60450 jen az ára 1,2, ill. 3 hétre, 2. osztályra és van 1. osztályra érvényes változata is.
2020. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!