Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Járt innen valaki Kazahsztánba...

Járt innen valaki Kazahsztánban? :D Érdemes elmenni Alma-Atába és környékére? Netalán Mongólia Ulaanbaatar? Ezek eléggé kiesnek a szokásos néhány hetes/hónapos utazásokból, ezért kérdem kinek miért érte/érné meg? Költségek esetén mire kell számítani?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Munkaügyben jártam Kazahsztánban. Nem igazán fogott meg a hely, igaz főleg Astanában voltam ami egy totál érdektelen műanyag pár év alatt felhúzott város. A Tengiz-tóhoz vittek még el az érdekes volt, de semmi extra amúgy.
2020. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát szerintem nem olyan nagy szám az a két ország. Alma-ata még lehet hogy nem rossz, de Asztana nagyon "mű" város, vidéken meg kB utak sincsenek.

Mongólia lehet hogy kicsit jobb de nem mondanám, igazából Mongólia nagy része füves puszta vagy sivatag.

2020. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Engem nagyon érdekel Asztana, és tudom, hogy az emberek 99%-a úgy járkál oda, mint más Kőbánya alsóra, de én sajnos az 1%-ba tartozom.
2020. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Astana felejthető, Almaty jó város, de a legjobb rész a délkeleti, a Kolsai-tavak környéke.
2020. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:
63%
Mongólia teljesen felejthető,a fővárosa meg még inkább.Oda maximum akkor menjél ha neked ez minden vágyad.....ez vonatkozik a varosra meg az országra is.
2020. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!