Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Fülöp-szigetekre miért utaznak...

Fülöp-szigetekre miért utaznak? Mi vonzó van ott, milyen látnivalókat érdemes megtekinteni? Szinte semmit nem tudok a szigetországról (szállások/éttermek árairól, helyiek nyugatiakhoz való hozzáállásáról) ezért kérdezek rá az oda utazók szándékaira.

Figyelt kérdés
Esetleg vietnámi miértekre is válaszolhattok, hiszen számomra (az általam jobban ismert Japánhoz, Kínához viszonyítva) az is fehér folt szinte minden tekintetben.

2021. jan. 22. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Relatícs olcsó, gyönyörű tengerpartok, kiváló sznorkelezési lehetőségek, relatíve oké konyha, a térséghez képest sokan tudnak angolul.


Vietnám kultúrális szempontból szerintem izgalmasabb, elég logikusan bejárható (ez a Fülöp-szigetek 7600 szigetéről nem igazán mondható el), a világ egyik legjobb konyhája szerintem és rendkívül olcsó ország. Az infrastruktúra is oké, ha nem jártál még a térsegben az egyik legjobb kezdés.

2021. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor a Fülöp-szigeteken nincs túl sok érdemi látnivaló? Azaz ha nem snorkelezni utaznál oda egy, vagy két hónapra, akkor nem igazán fogja megérni?
2021. jan. 22. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert a sok kiéhezett semmire kellő pénzért kaphat fiatal lányokat .
2021. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
???
2021. jan. 22. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Abból a szempontból igaza van a hármas válaszolónak, hogy a szexturizmus sajnálatosan nagy arányban van jelen. Ettől függetlenül amúgy érdemes elmenni, de nem feltétlenül a Fülöp-szigetekkel kezdenék. Eleve csak Manilába lehet alapból eljutni, ami finoman szólva nem jó hely, utána még repülni kell legalább egyet valahova. Vietnám, Kambodzsa vagy Indonézia szerintem többet tud nyújtani.
2021. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi van (vagy éppen mi nincs) abban a fővárosban, hogy nem túl jó a véleményed róla?
2021. jan. 22. 17:19
 7/15 A kérdező kommentje:

Indonézia számomra túlságosan is hatalmas. Eleve majd két millió (!) négyzetkilométer. Azt sem tudom, hogy egy ekkora országban hol kezdjek. :)


Még utána merre induljak és így tovább. :)

2021. jan. 22. 17:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
@6 Minden megvan benne, ami miatt az ázsiai metropoliszok egy része elég élhetetlen. Kosz, nyomor, tömeg, viszont nincs meg benne az a plusz, ami miatt Delhi vagy Lahore például kultúrálisan izgalmas.
2021. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 D. Brasco ***** válasza:
100%

Maniláról szerintem mondent elmond,hogy az emberrablások fővárosának nevezik.

Es valoban egy koszvadt putri.

2021. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Értem.


Így most már aztán tényleg nem tudom eldönteni, hogy az általatok írt szexturizmuson kívül (még azon kívül, hogy ezek szerint rendkívül olcsó ország) miért mennének szívesen oda... :)


Valaki még a kolosszális Indonéziát is nagyobb örömmel javasolta! :)

2021. jan. 22. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!