Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vannak Ázsiában ezeken a...

Vannak Ázsiában ezeken a helyeken kívül ahová érdemes el menni akár ott új életet kezdeni?Vagy egyáltalán hova a lehet érdemesebb ahol nem nézik annyira ki az embert?

Figyelt kérdés
Japán, szingapúr, Hongkong

2020. jún. 14. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ázsiában mindenhol kinéznek, mert egyböl látszik rajtad, hogy külföldi vagy.
2020. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hát ez sok mindentől függ.


Ha például nagyon gazdag vagy akkor Thaiföld nagyon jó befektetéseket kínál.


Szingapúrba és japánba alapból csak diplomával van esélyed. Hongkong-ot nem ajánlanám mivel hát, nem túl biztonságos mostanában a sok tűntetés miatt, és valószínűleg egyhamar nem is lesz.


Még mondanám Dél-Koreát de oda is eléggé kellene az a diploma.


Ha nyelv miatt aggódsz akkor csak szólok hogy a Japán tanulható de ha nem Japán minden álmod akkor nem lesz elég kitartásod hozzá.


A Koreai picit könyebb de erről nem tudok pontos véleményt mondani.


Ha jól tudsz angolul és megtanulod a thai nyelvet akkor angol tanárként el tudsz helyezkedni, nem kell hozzá diploma. Vagy akár még magántanárként is bőven megélnél, mert ezekbe az országokban ultra kevesen beszélnek angolul de mindenki tanulni akarja.


Gondolom Kína felejtős mivel diktatúra, viszont ha bírod akkor ott is jó angol tanári állások vannak.


Még talán szóba jöhet Indonézia vagy Malajzia. Indonéziában nagyon olcsó az élet de nagyon kevés a fizetés is. Malajziáról egyáltalán nem tudok véleményt mondani.


Röviden összefoglalva: Ha tervezel vagy akár már van diplomád, szerintem Szingapúr vagy Dél-Korea. Japán csak akkor ha nagyon szeretsz 12-13 órákat dolgozni naponta.


Ha viszont nincs diplomád, akkor mindenképpen azt ajánlom hogy tanulj meg angolul (nem olyan nehéz) menj ki Thaiföldre és légy magán vagy iskolai angol tanár.

2020. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
10%
Második vagyok. Az első hülyeségeket beszél. Thaiföldön már szinte észre sem vesznek. Japánban megnéznek de ultra udvariasak veled és kedvesek. Indonéziában sem néznek már meg annyira. Mióta beindult a turizmus azóta egy pöppet elfogadóbbak lettek az ázsiai népek.
2020. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Diplomábol pl egy infó diplomával arrafelè èrnèk valamit?
2020. jún. 14. 11:45
 5/12 anonim válasza:
Hát azzal inkább Japánban de biztos hogy Dél-Koreában is eltudnál helyezkedni, már ha programozó vagy.
2020. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Egyébként hány éves vagy kérdező?
2020. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát még nincs diplomam 2-3evenbelul szeretnék egyetemre menni amúgy 21
2020. jún. 14. 11:50
 8/12 anonim válasza:
Hát, mint mondtam az ázsiai országokban most a nyelv biznisz megy nagyon. Hogyha tudsz angolul én azt ajánlom minél hamarabb indulj. Persze megértem hogy az egyetem fontos, de programozóból van annyi mint égen a csillag.
2020. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Inkább próbálj meg szerintem valami hasznosabb diplomát szerezni. Nézd meg hogy ezekben az országokban miből van hiány.
2020. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor milyen diplomát érdemes ami első hasznos is? Mert infó ami jobban megy nekem.Meg a történelem
2020. jún. 14. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!