Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A gyakori éppen ma is tapaszta...

A gyakori éppen ma is tapasztalható komor szürke magyar nappalokkal ellentétben télen is sok napsütéses órával büszkélkedő távol-keleti országok melyek? Nem a hőség érdekel, hanem télen a napi sok napsütéses óra, mert úgy tudom az egyenlítő körül...

Figyelt kérdés

...az egyenlítő körül lehet, hogy kellemes a hőmérséklet sok országban, de úgy tudom az óceán közelsége miatt ott is rengetegszer csak ezt a mai deprimáló szürke égboltot lehet látni.


A pandémia után ki melyiket javasolja a telek eltöltésére?


Az olyan közel-keleti országokból, mint például Egyiptom (és egy kicsit Törökország is, főleg a keleti részeitől) tartok, nem hallottam jó híreket keresztény európai emberek hosszú ott tartózkodása tekintetében. Maximum a turistás helyek, ahol megvan a biztonság, de én mindig kerültem ezeket a helyeket, nem vonz az unalom. Felfedezni járom a választott országokat.



2021. febr. 5. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Thaiföld, Indonézia, Fülöp-szigetek Malajzia.

De ha tényleg izgalomra vagy Myanmarba menj. Ott nem fogsz unatkozni, főleg nem most.

2021. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztonságot, téli napsütést és kedves embereket keres az ember, akkor Mianmar egész az elmúlt néhány nappal ezelőttig ideális célpont volt. Most akad azért bőven ilyen ország: Malajzia, Vietnám középső és déli része, Thaiföld, Belize, Indonézia, estébé.
2021. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!