Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül kb. egy 2...

Mennyibe kerül kb. egy 2 hetes nyaralás Kínába mindennel együtt?(retúr repjegy, szállás, biztosítás stb.)

Figyelt kérdés
Elegendő a 2 hét Kínába?

2021. aug. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Kb 600E ft. Egy bonapot voltam, semmire nem eleg, Kina rendkivul erdekes es valtozatos, ott 2 het semmi, el sem mennek annyi idore ilyen messze. Ket het kb Jordania vagy esetleg Libanon.
2021. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretném megsértedni a lelkivilágod, de ha ezt sem tudod magadnak megnézni, akkor kint hogy szeretnél túlélni?
2021. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Ne nevezd az utazast nyaralasnak, konyorgom.
2021. aug. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kína nagyobb annál semmint, hogy meg lehetne nézni a szó hagyományosabb értelmében, két hét maximum ízelítőnek elég, de ilyen távra szerintem nagyon minimum 3 hétre tervezz. Air Chinaval elég sokszor ki lehet fogni 100-120k környékén retúrjegyeket, utána meg elképesztő mértékben igényfüggő, hogy mennyit költesz. Szállások 2000Ft-tól egymillióig simán szórnak éjszakánként, enni is lehet 500-tól 100 ezerig bármennyiért, az sem mindegy, hogy mennyit akarsz belföldön repkedni. Általánosságban az ország relatíve olcsó, viszont a belépők meglehetősen borsosak sok helyen, a nagy látványosságok közül nem egy simán drágább, mint Nyugat-Európában szinte bármi. 400-500k körül két hét megoldható, ha nem egyből Hongkongig repülsz fine dining éttermezni. Ennyi időre amúgy is érdemes egy darab régiót megcélozni és ott inkább szárazföldön utazni, de a határ tényleg a csillagos ég.
2021. aug. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha covidos leszel ingyen van, mert bevisznek egy korhazba! :)
2021. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a 2 hét elegendő a főbb látnivalókra mint pl. Peking tiltott városa, a Kínai Nagy Fal stb. Amúgy sem voltam még Kínában, ízelítőnek jó lesz.
2021. aug. 11. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
@6 Pekingre és szűk környékére valóban, de akkor nem voltál Csengduban, Csungkingben, Hongkongban, Makaóban, kimaradt a közép-ázsiai jellegű nyugati rész, Tibet, nem néztél pandákat. A szecsuáni gasztronómia megtapasztalása szerintem alapélmény, rengeteg a fantasztikus nemzeti park, ókori lelet, estébé. Valóban maximum ízelítő lesz.
2021. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!