Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba utazok nyaralni...

Ha az USA-ba utazok nyaralni szükséges e szállásfoglalást bizonyitani valamivel? Jah és kint kb mennyibe kerül az autóbérlés biztositással mindennel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szállásfoglalást kell bizonyítani, az igazolást ki kell nyomtatni róla és ennyi, Lehetőleg 2 példányba nyomtasd ki biztos ami biztos. Autóbérlést nem tudom mennyi.
2012. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
az autóbérlést nézd meg a neten. csomó cég van fent. Egyébként nagyon változó.
2012. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gunzin ***** válasza:
100%
nem kell, eleg ha irnak 1 cimet, (lehet kamu is... ) , meg a repuloteren megfogjak kerdezni h mit akarnak csinalni itt, hova mennek, ismeros vagy szalloda, es ennyi! lenyeg h jo beszeljek az angolt! engem majdnem nem engedtek be mert mondtam hogy szakacs vagyok, es akihez megyek baratom is az... de kimagyaraztam magam :))
2012. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gunzin ***** válasza:
100%
az allamokba tarto gepen adni fognak 1 lapot amit kikell tolteni h hova mennek blabla... oda kell majd irni az adott cimet
2012. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

expedia.com rental car

kivalasztod a datumot, helyszint es megmondja mennyibe fog kerulni az auto berlese. A biztositas osszege ebben az arban meg nincs benne. A biztositas fugg az auto tipusatol (meretetol) es a kolcsonzo cegtol, de korulbelul olyan 13-15 dollart szamolj per nap.

Turistaknak mindenkepp kell biztositast kotni, kulonben a hazad otthagyod ha valami tortenik a verdaval, mert ratok verik a javittatast!

2012. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!