Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában egyedül vonatozni...

Indiában egyedül vonatozni hosszabb távon (Kerala - Kalkutta), mennyire vállalható? Biztonságos?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Hát nézd, én nyomtam Moszkva-Ulánbátor Transzmongolóiát meg csomóz utaztam Indiában, de eszembe nem jutna egy ilyen út. Fillérekért vannak a fapados jegyek (ezek teljesen átlag európai szintet hoznak), cserébe nem kell 60 órát vonatozni olyan helyeken keresztül, ahova nem véletlenül nem téved az átlag turista. Ha van 2 hónapod a projektre és sok helyen megállnál, akkor hajrá, de ha csak el akarod mondani, hogy milyen kemény utazó vagy, mert repülés helyett vonatoztál, akkor ezt inkább valami posztszovjet helyen cagy Kínában tedd, ott legalább nem kapsz kilencvenszer sztrókot.
2021. dec. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
38%

Képzeld el, hogy közben elkapsz valami trópusi szart, alul felül folyik minden és olyan rosszul vagy, hogy az egyik utadon elalszol a vonaton. Eközben kirabolnak. Oda mindened a semmi közepén, még segìtséged se tudsz kérni a Nagykövetségtől rendesen!

Way too risky... De te tudod! Egyedül nem, de több fős társasággal belevágnék.

2021. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!