Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik Ázsiai ország árai a...

Melyik Ázsiai ország árai a legbarátságosabbak?

Figyelt kérdés

(3 fő menne)


Esetleg tudja valaki hogy melyik ázsiai ország a legolcsóbb?

illetve melyik nem kér oltási kártyát?



2022. febr. 11. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Csórók is vagytok, de legalább szuribeszariak is. Tudnék pontos tanácsot adni, de nem szeretném ezzel támogatni, hogy pár szellemi sérült még tovább fenntartsa a járványt.
2022. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mittomén Üzbegisztán például ilyen. Tekintettel arra, hogy az oltásellenesek jellemzően nem a szellem óriásai, gondolom csak olcsó sörözni meg prostizni akartok valami tengerparton, máshova kéne menni, viszont azok a helyek meg zárva vannak.


Jelen pillanatban elég olcsó például a polgárháború szélén billegő, hiperinflált Libanon, megbízhatóan nagyon olcsó Kambodzsa és Vietnám, valamint a hindusztáni országok. Rendkívül olcsó Mianmar, de a puccs óta nemtom milyen a helyzet. Ott például 200-ért vettem a doboz cigit, meg 1800 volt 2 órányi all you can drink Bombay gin.

2022. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezektől az opcióktól kellene függővé tenni, hogy melyik országba utaztok ázsián belül. De ti tudjátok! Mert mondjuk a kötelező karantén is legalább annyira sz*r lehet, hogy oda ne utazzak. Sok ázsiai országban meg el sem fogadják a magyarországi oltást. Meg ha nem most akartok utazni, még változhatnak a beutazási szabályok, és az se mindegy, hogy melyik légitársasággal utaztok, mert nekik is vannak külön szabályaik. Dubai mondjuk nem túl olcsó, de legalább nem kérnek oltási papírt, karantén se kell, csak teszt.
2022. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
India, olcso, erdekes, jo hely, ha nem vagy oltott mindossze egy teszt kell
2022. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
India, Kambodzsa, Indonézia, Vietnám, Tádzsikisztán
2022. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Indonézia, Laos, Malájézia


Aki Indiát és Bengládest írt az nem járt ott. Olcsó a kaja, szállás, ha olyan putris, leprás helyen akarsz élni mint a helyiek. Ha egy normális európai 3 csillagos stílusu hotelt akarsz (ott az 5 csillag) 130 euró a legolcsóbb per éjszaka.


üdv,

2022. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
@6 Éppen egy indiai ötcsillagosban vagyok, az egyik legdrágább államban és 50 ajró a szoba és az ennél alacsonyabb kategóriásakból is vannak teljesen jók csak akartunk kicsit luxusozni. A kaja mindenhol olcsó és rendkívül finom, 1000-1500ft körül rendes leülős éttermekben tudod degeszre enni magad. Aki el akarja kerülni a valóságot az egész út alatt, az nemtom miért pont Dél-Ázsiába indulna, pont neki való az összes thai turistagettó.
2022. ápr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7-es na és melyik az a város? A többmillió ember közül biztos nem fogsz kibukni ha elárulod lol


Dhakaban 5 csillagos minimum 90-100 euró per éjszaka, mihelyst Bangkokban 25-öt fizettem. Na ezért írtam amit .


A kajáról nem állíottam,hogy drága, természetesen Indiában szuper a kaja és fityingekért lehet enni.

2022. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Kikerestem a 7-es által beajánlott, Mumbai (India egyik legdrágább városa)-ban található 5 csillagosokat, és április 21-től 22-re éjszakára a legolcsóbb 5 csillagos 186 amerikai dollár. Míg mondjuk Bangkokban van 26 USD-től is.


Forrás : Booking.com. Genius szint által adott kedvezményeket NEM számoltam bele természetesen.


üdv,

2022. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
@9 Keralában vagyok éppen, a backwaters tövében, az ablakból nézem a hajókat, de ahogy gondolod :)
2022. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!