Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Fülöp-szigetekre utaznék és...

A Fülöp-szigetekre utaznék és a beutazás feltétele egy 35 ezer dollár fedezetű, covid megbetegedésre is kiterjedő utasbiztosítás megléte. Hol tudok a legolcsóbban ilyen biztosítást kötni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Sárga WHO Nemzetközi Oltási Igazolványod már van?

Ha több százezer forintos útra indulsz, nem életszerű a kérdésed.

2022. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A netrisken az utasbiztosítások között keresgélj. Van kifejezetten Covidra vonatkozó opció is.
2022. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En mindig a Granit bank Platinum bankkartyajat hasznalom, 50 millio huf biztositas wz 150 ezer USD es covid-ra is jo.
2022. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Alkusznál kérj ajánlatot!
2022. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Első vagyok! Köszi a lepontozást.

1. A külügyi szolgálat oldala nagyon-nagyon-nagyon nem javasolja a beutazást.

A koronavírus egy dolog, de ettől feltétlenül is mindenféle dologhoz köti az ország a belépést. Magyar képviselet nincs is, az ügyeinket a német konzulátuson lehet intézni. Vízum kötelező.

Az említett igazolvány kötelező. És ha minden rendben is van, akkor is előfordulhat, hogy a reptéren megtagadják a belépést.

Az a megjegyzésem is áll, hogy ha ilyenre vállalkozik, miért kell neki a legolcsóbb biztosító?

Egyébként a Netrisket is én írtam. Jó pár opciót beállítottam, hogy mit dob ki, de nem találtam olyant, amelyikben 35 000 dollárig tartalmaz kifejezetten koronavírusra szóló keretösszeget.

2022. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

5, manilaban van magyar nagykövettség, cebuban is van magyar konzulátus például.


Biztosításnál ott van, hogy pl. 50millió forintig egészségügyi ellátások kezelése, abba beletartozik a covid is szerintem.

2022. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsonszi ***** válasza:
51%
5, Honnan veszed, hogy vízum kötelező? Egy hónapnál rövidebb időre nem kell vízum.
2022. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszéltem a cebuban élő ismerősömmel, azt mondta hogy érdemes olyat választani, biztosítást, ami elfogadott biztosító ott is. Ez itthon az alianz. Az oldalukon olvasható, hogy a kórházi ellátás költségébe bele van foglalva a covid is, mivel az is betegség kategória.


Limitless, tehát 35k fedezve van így vele

2022. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!