Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tengerparti nyaralásra milyen...

Tengerparti nyaralásra milyen hely az ománi Salalah? Járt már arra valaki?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy dolgot fontolj meg: a környék időjárása és egyéb tényezők miatt ez tipikusan a falanszterturizmus helyszíne. Bemész a resortra, aztán ott elvagy egy hétig, néha taxival, esetleg busszal elvisznek ide-oda fakultatív kirándulásokra. De egyénileg felfedezni a helyi kultúrát, kirándulgatni, megismerni a helyieket, na az nem igazán fog menni. És a helyzet az, hogy ilyet közelebb és olcsóbban is találsz.
2022. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1

Ne fáraszd magad. A kérdező csak a szokásos troll.

2022. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oman egy csodalatos orszag, turizmus is van, bubu, de rosszul valasztottal.
2022. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ismeritek Salalah-t? Teljesen más a klímája, mint Omán vagy az egész Arab-félsziget bármelyik helyének, nyáron is kellemes 24-26 fok van. Az egyetlen probléma, hogy konkrétan a hegyekkel határolt részen belül kell maradni, egyéb esetben szénné égsz a sivatagi 50 fokban.
2022. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4:

Ezt honnan veszed? Wikipedia-n a klímaadatos táblázat melegebbet mond, még július-augusztus is, ami monszunidőszak.

2022. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@5 A napi átlaghőmérséklet 25 körül van monszun alatt, ami Salalah-ban nem 8000mm esőt jelent, hanem simán felhős időt meg egy kis záport. Teljesen más a mikroklíma, csak azt nem értem, hogy minek válaszol ilyen magabiztossággal az, aki még nem járt arra.
2022. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6:

Én kérdeztelek, nem válaszoltam. A monszunidőszak alatt a magasabb páratartalom nem növeli a hőérzetet?

2022. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni azokat, akiknek nem jó a mi "tengerpartunk". Flancolásból mennek tengerhez!
2022. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
@8 Semmi gond nincs a Balatonnal, de ha szerinted van bármi köze a tengerhez, akkor van egy rossz hírem.
2022. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Balatont nem lehet a tengerhez hasonlítani. Köze sincs hozzá. Én személy szerint utálom a Balatont, túl is van árazva. A francia, horvát, olasz, ír, görög, spanyol tengerpartoknál voltam eddig. Mindegyik 1000000x különb, mint az a pocsolya.
2022. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!