Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van még olyan trópusi -...

Van még olyan trópusi - tengerparti hely ahova elfogadható áron lehet utazni?

Figyelt kérdés

Olyan tengerparti helyet keresek, ahol trópusi a klíma (kb. hasonló, mint Thaiföld) és a repülőjegy kijönne max. 200e forintból per fő minden egyéb ilyen olyan költséggel.

Ami fontos, hogy trópusi tengerpart legyen.


Létezik még egyáltalán ilyen hely, vagy teljesen esélytelen?


2017. jún. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Ember, 200.000 forintból tiéd a világ.

Miért nem nézelődsz egy repülőjegy keresőben? KEzdhetnéd például a kayak eplorer-rel. Beállítod értékhatárnak a kb 650 eurónyi keretet és válogatsz kedvedre.

2017. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
200e a repjegy??, bárhova, mi 140e forintért mentünk pl Peruba
2017. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

Mikor? Hogyan? Én pl. most a skyscanneren 430e forintért találok Perut-t legolcsóbban a KLM-től (retúrt) per fő...

2017. jún. 8. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
október, British Amsterdamból 101E ft volt, bécs amszterdam KLM 35E volt és Budapest Bécs flixbusz 5E volt.
2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként most őszre is 100E forintért vettem jegyet Pozsonyból Etiópiába
2017. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és van valami bevált hely ahol vadászod a jegyeket?
2017. jún. 8. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
gyűjtő oldalak, légitársaságok hírlevelei, promóciók figyelése, bárhol lehet találni, de 200E budgettel nagyon nem kell keresni mert annyi pénzért sok helyre el lehet menni nem akció jeggyel is, pl Ázsiába, sok ország van ott Thaiföldön kívül is
2017. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
200-ból majdnem minden népszerű trópusi turista gettó megoldható. pelikan.hu skyscanner a barátod
2017. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Édes ecsém, nem tudom hol tanultál olvasni, de kezd nagyon gázos lenni a kérdésed. Az első válaszomban pontosan leírtam hol keress.

Vagy nem olvatad el, vagy nem értetted meg, vagy nem tudsz minimális szinten sem guglizni.

Szeretném ha tudnád, ahhoz hogy ne lúzer legyél az életben, kicsit néha oda kell tenned magad.

2017. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- utazomajom.hu

- pelikan.hu

- repjegy.hu

- f4lyfree.com

- aircaraibes.com (fr.-ául van, és a Karib-tenger térségébe vannak járatok)

-

- bravofly

2017. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!