Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Költözéssel kapcsolatban...

Költözéssel kapcsolatban lenne több kérdésem Dél Koreába. Milyen papírok szükségesek a kivándorláshoz? Illetve mi a menete?

Figyelt kérdés
A házvásárlással a tapasztalat is érdekelne. Illetve hogy van e ott magyar iskola esetleg tanár aki segíti a gyermekemet a koreai nyelvtanulásba?

#kivándorlás #külföldreköltózés
2022. ápr. 4. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Na, már rég volt kpop-fan kérdés. :)))
2022. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tessék, olvasgass..


[link]

2022. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kpop fan :) férjem kapott egy állás ajánlatot , és ezért érdekel hogy mi hogy van :)
2022. ápr. 4. 18:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket :)
2022. ápr. 4. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
3: ha konkrét állásajánlatot kapott, akkor a cégek mindenben segítenek az expat-oknak... Nem a gyk-n kell kérdezősködni...
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nemzetközi iskolába szokták járatni a külföldi gyerekeket, ahol angol nyelven tanulnak.
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az én döntésem hogy utána e kérdezek vagy sem :) Természetesen segítenének de mivel még nem fogadta el az állást ,gondoltam utána kérdezek pár dolognak :)

Ott kérdezek utána ahol csak szeretnék , ha neked nem tetszik akkor nagyon sajnálom :)

2022. ápr. 5. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy magyar oldalon kérdezel utána 99,99+00,01% az esélye, hogy kamuzol. Tudod miért? Azért, mert olyan szintű nyelvtudást várnának el tőled meg a férjedtől is, amivel nem magyar oldalon keresnél, hanem minden infót megtalálnál legalább angolul meg koreaiul is. Ilyen egyszerű a történet. Azon se lennék meglepődve, hogy a férj dumát is bekamuztad volna.
2022. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: 👍👍👍


Telitalalat 😁

2022. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!