Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínában európai turistaként...

Kínában európai turistaként lehet vonattal közlekedni?

Figyelt kérdés

Nem a legújabb nagysebességű vonatokra gondolok, hanem 1-1 lepukkantabb vonal bejárására.

Mennyire díjaznák a helyi hatóságok, ha egy európai random közlekedik az országban úgy, mint ahogy itt Európában megszokott?



2022. máj. 13. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Kinaba belepeskor kiseroket kapsz, es csak oda mehetsz, ahova ok engednek. Meg fenykepeket se keszithetsz csak ugy vaktaban. Arrol ne almodj, hogy lerazod oket, mert harom perc alatt elkapnak es kemkedesert akar ki is vegezhetnek. Nem te lennel az elso.
2022. máj. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
62%
Persze hogy járhatsz vonattal, senki nem fog bántani érte. Csak nehézkesebb mint autóval. Nem árt ha tudsz kínaiul, mert a szövegeket nem fogod érteni. És tartsd be a szabályokat, mert elvisznek a rendőrök.
2022. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi baromsag. Most nem tudom mi a helyzet de a natha elott barmivel barhova (par kivetel) ugy kozlekedhetsz ahogy akarsz. A ctrip-n van olyan lehetoseg hogy angolul beirod mikor hova melyik vonnattal mesz es leforditja kinaira, en ezeket kinyomtattam es az allomason csak odaadtam, siman mukodott.
2022. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az nem magyarország, ott nem gyűlölik a külföldieket. Mehetsz nyugodtan bármerre ha betartod a szabályokat. (értsd: nem állsz neki szétverni a vonatot :D) Az egy tök jó ország! Ne hasonlítsd kínához, nem kommunisták irányítják. Attól hogy hunyorítanak ők is, még nem ugyanazok. Inkább költöznék japánba mint németbe vagy angolba!
2022. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!