Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldön milyen az élet?

Thaiföldön milyen az élet?

Figyelt kérdés
Akadt egy lehetőségem és ki tudnék menni Thaiföldre, Bangkokba dolgozni és ott élni. Thaiföldön még nem voltam, de más dél-kelet-ázsiai országokban jártam és tetszett is. Ami nekem aggasztó, hogy Thaiföld ha szóba kerül vagy rákeresek akkor 10-ből 9-szer biztosan a prostik jönnek fel, mint téma. Mennyire jellemző ez ott? Lehet anélkül is élni, hogy úton-útfélen prostikba botlanék? Például be tudok ott ülni egy bárba csak iszogatás céljával másokkal vagy ott is nyomulni fognak? Bangkokra mennyire jellemző az ilyesmi? Vagy csak Pattaya ilyen hírhedt? Külföldi oldalakon is próbálok informálódni, de mivel viszonylag sok magyar megy Thaiföldre nyaralni, ezért érdekelnének az itteni tapasztalatok.

2022. jún. 14. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi!

Nem mindegyik prosti van nőből...

2022. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Bangkok nagyjából olyan, mint a legtöbb hasonló környékbeli nagyváros, csak fejlettebb. Kuala Lumpurhoz lehetne hasonlítani, csak az olcsóbb alkohol és prostitúció ostobább turistákat vonz. Viszont ezek elég lehatárolt részei a városnak, ha nyugatiként ott dolgozol, különösebben nem kell érintkezned vele.
2022. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy képzelem el Thaiföldöt, hogy ott mindenki állandóan kefél. Már ha nem totál részeg.

Akik meg nem, azok halat sütnek a tengerparton, vagy szandált fonnak egy üzemben.

2022. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
@3 Na, hát ehhez képest Bangkok nagyjából 15 évvel előzi Budapestet vagy bármelyik magyar várost fejlettségben.
2022. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Bangkok, Pattaya, Phuket a bűn 3 városa, itt a legjellemzőbbek a prostik. Mivel nyugati ember vagy, így nyomulni fognak rád, főleg az elején. Nem, ne hidd azt, hogy csak azok a prostik, akik úgy néznek ki. Nem, az se érdekli őket, hogyha nő vagy.
2022. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"@3 Na, hát ehhez képest Bangkok nagyjából 15 évvel előzi Budapestet vagy bármelyik magyar várost fejlettségben."


Kb 100 evre van lemaradva BP-tol. :D Ne tevesszen meg, hogy a merete es nepsuruseg profitabilisse tette a felhokarcolok epiteset.

2022. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

OMG. Menj és vissza se nézz. Egyszer voltam kb 10 napot. Imádom. Amúgy a prostikat ne úgy képzeld el, hogy füttyögni fognak utánad és sorban állnak majd a bárban, hogy fizess nekik, ha meg nem, agyonver a strigó.


Viccet félre. Klassz hely a Bangkok. Multikulti és békesség van. Fejlett a városon belüli közlekedés (magas vasút, hajó). Olcsó pia, kaja, és igen, olcsó szex. Ha elkerülöd a Patpong ot meg Nana-t, akkor ilyen prostis élményektől védve vagy. Sok látnivaló van és sok vásárolni való (úszó piacok, Chatu Chat...). Hétvégén mehetsz ezer felé. Vonattal Chiang May ba, vagy repcsivel valami szigetre. A kaja annyira változatos, hogy évek alatt se lehet a végére érni.


Becsüld meg a szerencsédet. Iszlamabadból írok, ami fos is, unalmas is, meg brutálisan szar biztonsági szempontból. A seggem a földhöz verném ha BKKban kapnék pozit.

2022. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Olcsó pia"


uzletben 500 forinttol indulnak a sorok.

2022. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

14:38-aska csak fantáziál, és azt is kiszámíthatóan.


Voltam Bangkokban, imádom, nyüzsgő város, nagyon élvezhető, de fel kell készülni, hogy az év kábé minden napján brutálisan meleg van, és nagyon magas a páratartalom. Ha ezen túljutottál, akkor a többi részére is tudsz figyelni. A prosti-dolog a Khao San Road környékén valós jelenség, de ott se úgy, hogy üldöznek a sikátorban :) inkább úgy, hogy ha ilyesmit akarsz, akkor nincs olyan nagyon takargatva, hogy hol kaphatsz meg efféle szolgáltatásokat. Nem fog rád nyomulni senki.


Bangkok és Thaiföld sokkal több, mint a nyugati sztereotípiák.

2022. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ázsiai jellegű!
2023. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!