Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ázsiában élő magyarok, hogy...

Ázsiában élő magyarok, hogy jutottatok ki és mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének az ilyen tapasztalatok. Szóval örülnék neki, ha tudnék erről olvasni. Miért pont az adott országot választottátok? Mennyire volt nehéz kijutni/munkát találni? Mivel foglalkoztok? Ott szeretnétek maradni hosszabb távon is? Beszéled az adott ország nyelvét?

2022. aug. 7. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Izraelben éltem 6 évig. Kint jártam turistaként ott egy kibbutzba is elmentem aztán a kibbutzból kaptam egy munkaajánlatot pár hónappal később, mert fejleszteni akarták az általános iskolajukat IT téren. Aztán egy éves projektmunkából lett 6 év. Megtanultam héberül erős középszinten. Szép volt jó volt de elég is volt. A maradáshoz intézni kelkett volna az állampolgárságot meg mindent azt meg nem vállaltam be meg akkor jött egy lehetőség, hogy kimenjek az USA-ba és az akkor már jobban vonzott.
2022. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!