Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország vagy Izrael szebb...

Törökország vagy Izrael szebb turistalátványosságokban/tengerpartban?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Izrael nekem sokkal jobban tetszett.
2022. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Törökország egy kulturálisan is, földrajzilag is egy rendk0vül szerteágazó ország. Fényévekkel hobb turista szempontból, mint Izrael. És nem, nem az ötcsillagos döglésre gondoltam.
2022. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Torokorszag fenyevekkel jobb celpont mint Izrael. Ossze sem hasonlithato.
2022. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Izrael fényévekkel jobb, ott a Vörös-tenger, a Negev-sivatag, Tel-Aviv, Jeruzsálem, Haifa, Holt-tenger, Galileai-tenger. Törökországban van egy Isztambul, ami hányadék meg egy Cappadoccia a többit meg jobb ha messziről elkerülöd, mert nem biztos hogy túléled.
2022. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Számomra Izrael kulturális és vallási látvinalói többet jelentenek, persze ezzel nem akarom a török emlékeket leminősíteni, mert azokat is megnézném egyszer.
2022. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

@4 Isztambul a világ egyik legkirályabb városa, Kappadókia meg nagyjából annyira veszélyes, mint Veszprém.


Amúgy szerintem egyikkel sem lehet mellélőni, mindkét ország dugig van látnivalókkal, annyi, hogy Izrael végtelenszer drágább.

2022. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Rosszul olvastad. Nem erre a kettőre írta valaki hogy veszélyes.

2022. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törökország nekem simán a kedvenc országom. Minden téren különleges. Izraelben csak egyszer voltam, megnéztem a kötelezőket és úgy pont elég is volt. Arról nem beszélve, hogy egy-másfél hét Izraelből kifér vagy 2 török út.
2022. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8, "megnéztem a kötelezőket és úgy pont elég is volt"

A Massada-t is?

2022. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!