Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi a menete a Siratófalhoz...

Mi a menete a Siratófalhoz való belépésnek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem zsidó. Bemehetek így is? Kell valami különleges öltözet? Imádkozhatok nem zsidó módon is ott? Én is vihetek oda kívánságotvés elhelyezhetem a falban? Van valami különleges vizsgálat belépés előtt?

2022. dec. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan odamehetsz a NŐI OLDALRA. Senki nem kérdez semmit, tisztességes öltözet kell csak.

Vagy pedig van egy kisebb bejárat a Dávid Múzeum és a Siratófal között félúton, kb 50-100 méterre a Sziklamecset feljárójától jobbra (ha a Fal felé állsz), van ugyan őr, de nem kérdez semmit, köszönni szoktunk nekik - ott bemész, lemész a lépcsőkön, és a Falnál együtt imádkozhatnak nők és férfiak és bárki. Mi oda szoktunk menni a férjemmel, sokszor senki sincs ott, a Fal pedig ugyanaz, mint 100 méterre onnan....

2022. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, van biztonsági átvilágítás, ha nem muszáj, ne legyen nálad egy bőrönd, de ha van, az sem baj.
2022. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!