Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Még a nyáron kinéztem egy...

Még a nyáron kinéztem egy fantasztikus hotelt Bookingon, és 15 éjszakára csak 2000 euró volt, meg is lepett milyen olcsó, mikor a konkurenciái 3X annyiba kerültek. Most újra csekkoltam a hotelt és 10(!!!) ezer euró! Mi a franc? Hogy ment 5X-ös árra?

Figyelt kérdés

Mi a magyarázata ennek? Ha várok nyárig a foglalással, újra 2000 lesz?


De mindkétszer télre, a főszezonra néztem, szóval nyáron is azt néztem, télen mennyibe kerül, ma is azt néztem, télen mennyibe kerül.

De nyáron az idei, éppen zajló telet néztem, most viszont, hogy tél van, a jövő évi telet néztem.

És most már az idei télre is 10 ezer a 15 éjszaka, pedig mondom, mikor nyáron néztem, még csak 2000 volt e télre.


2023. jan. 4. 22:09
 1/7 anonim válasza:
74%
First world problem.
2023. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A leendő nászutamról van szó.
2023. jan. 4. 22:16
 3/7 anonim válasza:
100%
Felkapott lett a hely, a sok foglalás miatt felszöktek az árak.
2023. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát...ha nászút, akkor megér az tízet is
2023. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát most ha nincs 10 ezer ójród rá, akkor menj egy olcsóbb szállodába. Majd a második nászutadon (ha jobban választasz) akkor már bele fog férni a 10 ezer ójrós hotel is.
2023. jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a gépedről az összes cookie-t, és ne nézegesd túl sokszor, mert az is árfelhajtó hatású. Nyáron pedig csak akkor nézd meg, amikor majd ténylegesen le akarod foglalni.

A weboldal számolja a kattintásokat, és ha a tulaj látja, hogy húúúú mennyien érdeklődnek, akkor megemeli az árat + főszezon.

Kipróbálhatod mondjuk az Amazonon válassz ki egy törölközőt, amiből ha veszel egy 6 db-os csomagot, akkor XX Ft, és mentsd el az url-jét. Pár napig menj az oldalra minden nap, nézegesd a képeket a törölközőt, váltogatsd a szinét, nézd meg a review-eket. Lehet, hogy már a második napont dupla árat kapsz, de legkésőbb egy hét múlva úgy felmegy az ára, hogy abból háromszor vehetnéd meg a boltban. Aztán töröld a cookie-kat, és egy hónap múlva menj vissza az oldalra. Az ár az eredeti lesz.

Ez egy régi trükk, sok weboldal játszik ezzel, pl. az Airbnb is.

2023. jan. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel teljesen más időszakot nézel (1 év differencia) ne csodálkozz, hogy tök más az ár. Mehet még majd lejjebb, ha nem kel el ezen az áron, főleg ha már közeleg az adott nap. De ez rizikós, mert ha meg kiveszi valaki mégis drágán akkor buktad. Na meg ugye a főszezon. A balcsinál is például 20 rugó alatt nem találsz szobát, már ha találsz egyáltalán, míg szeptember első hetében 7,5 rugóért már légkondis szobát kaptunk. Néhány nap ennyit számít, told el 2-3 nappal és úgy is nézd meg.
2023. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!