Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Fülöp-szigeteken vagy Thaiföld...

Fülöp-szigeteken vagy Thaiföldön a bárokban mennyi esélye van annak, hogy egy ladyboy-ba ütközök?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzanak engem a filippínó nők. A TikTok feldobott nekem videókat, ahol a bárok/szórakozóhelyek előtt állnak sorban a lányok. Ezek között sok férfi van? Mert nem akarok kardozni.

2023. jan. 5. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég meredek fantáziáid vannak Délkelet-Ázsiáról :)
2023. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aki ott él, tudja, hogy merre vannak a ladyboyok, turisták "futnak be néha a csőbe".

Nem feltétlenül "dicsekednek vele", hogy van szerszám, többnyire hátra van kötve.

-Thaiföldi bárban nagyon szép "nők" táncoltak a szinpadon, s a végén kiderült, hogy mind fiúk voltak. Ilyen is van. Direkt erről szólt a show.

2023. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Ki ne hagyd majd a ping-pong showt !!
2023. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Thaiföldről tudok mondani véleményt mert voltam màr kétszer.Thaifdön Pattaya, Bangkok, Phuket, Koh Samui... Városi bulis részeken is vannak, tengerparti szórakozóhelyeken is.

Hemzsegnek a szexibbnél szexibb ladyboyok. Imàdnivalóak. Lehet velük inni, szórakozni, aztàn iràny az àgy. Végigszopatnàm meg dugnàm Thaiföldet az tutkó. Valami baromi jó gyerekek.

Fülöp szigetekeről csak hallottam, de ott is nagyon sok van hasonloan a thai orszàghoz. Fülöp szigeteken is a turistàs részeken... Bakancslistára tettem.

ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!