Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tavaly olvastam egy utazási...

Tavaly olvastam egy utazási blogon, hogy idén lesz közvetlen járat Thaiföldre, de azóta sem hallottam róla, ti tudtok ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Tudtommal most csak átszállással lehet eljutni Magyarországról, pedig nagy igény lenne a közvetlen járatra. Ha valakinek van infója, ne tartsa magában! :)

2023. jan. 24. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szar szalast lehetett csak kapni mindenhol. Nem volt szinte turista. Szembe velem az egyik aparmanhazba 30 bol csak 3-ba laktak , de egy embert sem lattam. Szembe a másik 100 szobas belvarosi volt mindegyik abba 4-en voltak , de ott legalább lattam egy embert. Ahol en laktam ott csak 1 embert lattam az is thai lány volt törölközobe nyitva hagyta a szoba ajtot csak engem nem érdekelnek a lányok. Amikor jottem monda egy thai , hogy vigyem ezt lanyt csak tartsam el 25 korul volt , de szegeny vagyok és nem is tetszett.Nincsenek mar thai etelek. Mindenhol szalonna,kolbasz,csirke.Meg főtt kaszalt fu. Szalas dragabb mint regen volt 30-40%-al. Rosszabb mint egy hajlektalanszallo.A thaijokkal tele van a varos , de szerintem kint laknak a kulvarosokba.Nagyon sok a lany , de megoriztem a magyaros gondolkodast roluk igy kitartott vegig. Nagyon sajnaltam , hogy eljottem Indiából szerintem ott jobb lett volna vagy kamboba menni vagy burmaba.
2023. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!