Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Most van közvetlen járat BP...

Most van közvetlen járat BP és Kína között?

Figyelt kérdés
Mármint több helyen olvastam meg vannak is ajánlatok Sanyaba meg Chengduba de kb csak decemberre meg januárra láttam, febuárba már nem. Most még nincs kirakva, vagy ez csak ilyen rövid távú volt, vagy, hogy láthatom a februári közvetlen járatárakat?
2020. jan. 2. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Amikor nekem ilyen ötletem van, mindíg segít a google. (Ez egy kereső)

Google flight search + beállítod, mit is szeretnél. Pl Bp - Kína (Kínát így írják, hogy China, de ezen ne akadj ki)

Beállítod, hogy csak közvetlen járatok érdekelenek, és megnézed, mit kaptál.

Remélem, megtalálod így amit kerestél. Október végéig vannak feltöltve a járatok.

2020. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

@1 Ahhoz képest, hogy minden kérdésnél mekkora tudálékos köcsög vagy, a mindig szót csak nem sikerül leírni soha. Rendszeresen úgy teszel, mintha valami húdenagy világutazó lennél, közben csak megtanultál keresni egypálcás európai fapados jegyeket és arra megy a recska, ha bele tudsz kötni egy életében először repülni tervező 19 évesbe.

Nézz el egy prostihoz inkább.

2020. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy kb ez lenne a 70. utazásom és napi szinten keresek repjegyeket. Ezeket az útvonalakat is a repülőtársaság saját oldalán, skyscaneren és közvetítőkön is néztem és nincs. Cikkek garmadája és más dátumokra pedig van, a kérdés ezért szólt.
2020. jan. 3. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, Sanghajba és Hszianba.
2020. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pekingbe és Chongqing várpsába is van közvetlen járat.
2020. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
@5 Utóbbi város neve magyarul Csungking.
2020. jan. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!