Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld AIDS/veszettség?

Thaiföld AIDS/veszettség?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy két hónapra Thaiföldre utazni, hogy edzek, de nyilván hétvégén vagy amikor pihenek, szeretnék kirándulni szórakozni esetleg csajozni. Mennyire gyakori az AIDS ott? Emellett, veszettségre van védőoltás? Mármint megelőző. Olvastam egyszer egy történetet, ahol nagyon részletesen le volt írva, hogy a veszettség miért veszélyes, hogyan öl meg, és a példa az volt, hogy vadkempingezett a srác valahol a dzsungelben, és egy denevér megharapta, amit ő nem érzékelt, így kontaktba került a betegséggel, és nyilván amikor jönnek a tünetek, már túl késő. Szóval, veszettségre van olyan megelőző gyógyszer, mint az AIDSre?
2023. febr. 9. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A lányok jórésze fiú. Veszett kutya/macska lehetséges. Ne simogasd. A $zøpó bárokban viszonylag kevés a denevér, nem azoktól kell tartani. Magyar útlevél 30 napra jó egyszerre Thaiföldre, kalkulálj be egy maláj visa runt. Ott a denevérek is mások. 2-in-1.
2023. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

A veszettséget meglehet előzni...

...csak egy jó hosszú injekciós tű kell hozzá, hogy még jó messziről be tudjad majd oltani a feléd rohanó/szálló veszett állatokat veszettség ellen.

Utána már csak pár hétig kell majd elszaladnod előlük, amíg hatni kezd rájuk a vakcina.


Az AIDS-nál viszont más a helyzet, mivel ott szinte alig van rá esélyed, hogy ne kapjad el.

2023. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a társadalom egy százaléka aidses ott. Az nem túl sok. Amúgy sem nagyvárosba mennék, hanem vidéki klubba. Aztán arra az egy két hónapra hátha összeszedek egy helyi csajt. De ha ekkora baj is az aids, akkor max iratok fel gyógyszert és nem kapom el. Gondoltam lehetne a tetanusszal is ezt csinálni. Beadatok egyet aztán védettebb vagyok a veszettség ellen. Olvastam, hogy van védettséghez szuri amit előre be lehet adatni, hogy immunis legyen az ember.
2023. febr. 9. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Alaszka már nem is opció?
2023. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
És szerinted az az 1% HIV pozitív nem pont jellemzően a prostik közül kerül ki?
2023. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha meg normális lánnyal akadsz össze, vigyázz a volt fiújával, nehogy leszúrjon. Vagy másik opcióként, nehogy még a fiúja legyen most is és megosztják, amit tőled lenyúl.
2023. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindent csak gumiban és ne nyald ki a csajt, ne csókold meg!
2023. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

"e ha ekkora baj is az aids, akkor max iratok fel gyógyszert és nem kapom el"


Látni, hogy képben vagy.

2023. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
PrEP
2023. febr. 10. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Aids megelőzésre az m&m is elég, tabletta alakú.
2023. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!