Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Emberi veszettség elleni...

Emberi veszettség elleni oltás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Megkéne kapjam, de sajnos beparáztattak hogy az nagyon fájdalmas, igy nemigazazán szeretném.

#oltás #fájdalom #emberi veszettség
2017. jún. 13. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Annyira, mint bármelyik mezei injekciós oltás. Ezeket már annyira vékony tűvel adják be manapság, hogy azt sem érzed, hogy belédszúrták.
2017. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A választás joga a tiéd. De azt tudnod kell, hogy a veszettséget csak megelőzni lehet, a már kialakult tünetek esetén gyógyitani gyakorlatilag esélytelen.

Tiéd a döntés joga. Arra azért számíts, hogy ha megtagadod az oltást, akkor - ha jól tudom - kötelező három hetes karantén vár rád, főleg, ha nincs meg az állat, amelyik megharapott, és az ő testéből az eltűnése miatt nem derülhet ki, hogy fertőzött volt-e vagy sem.

2017. jún. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam anno vagy hatot, túléltem, nem fájt jobban, mint bármilyen oltás.


Eszembe sem jutott nem beadatni, tekintve hogy halálos betegség.

2017. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mig nem paráztattak be, addig nalam is minden oke volt.

Kizárólag csak has falba adhatják?

2017. jún. 14. 08:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis... Az új vakcinákat vállba adják. Sokkal kevésbé fájdalmas (nem rosszabb mint más oltás), és a mellékhatások száma is elenyésző. Az első pár nap fájdogált a karom, és talán volt egy pici hőemelkedésem, de két nap múlva kutyabajom volt, a többi oltást nem is követte ilyen reakció.
2017. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
azt sem veszed eszre mikor beadjak olyan vekony a tu
2017. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 éve vállba kaptam, nem volt fájdalmasabb, mint minden injekció. Sajnos a veszettség elleni oltás nem szeretés kérdése, mert ha megbetegedsz, akkor a biztos kínhalál vár rád. YouTube-on lehet nézni videókat veszettségben haldokló emberekről, rögtön megjön a kedved beadatni az oltást.
2017. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál es ugy nez ki hogy nem szükséges, amit nem ertek mivel az állatot nem lehet megfigyelni hogy veszett-e vagy sem.

Na mindegy. Majd ha jönnek a tünetek megtudom hogy az lettem-e vagy sem.

2017. jún. 14. 17:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi történt? Megharapott az állat? Milyen állat volt?
2017. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez a lany tulelete, oltas nelkul....mondjuk komaba tettek az orvosok... szoval vannak meg opcioid :S


[link]

2017. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!