Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maldív-szigetekre is jó az...

Maldív-szigetekre is jó az itthoni kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A maldív-szigeteken tervezünk nyaralni a nyáron, életem egyik legnagyobb álmát valóra váltva ezáltal és arról érdeklődnék, hogy az itthoni bankkártya oda is érvényes, vagy mást kell kitalálni? Esetleg aki volt már, mennyi költőpénzt vitt, vagy ruhát, stb? 8 nap 7 éjszakás all-inclusive szállást nézegetünk, esetleg a super all-inclusiveat, egyiket se próbáltuk még, így nem igazán tudjuk. Valakinek vannak tippjei esetleg ehhez az úticélhoz?



2023. febr. 25. 14:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
84%

Szia,


Itthoni? Az mit jelent?

Dombornyomott visa / madtercard legyen nálad. Kicsit fura, hogy egy luxus desztinációt tervezel, de a kártya tipusa kérdéses. Lehet, nem a te büdzséd egy maldiv all-incl.

Az egyenlítőn fekszik, ugye az tudod? Zokni nem kell, kabát nem kell. Minél könnyedebb vászon holmik, papucs/ szandál, sapka, napszemüveg, fürdőruha. Szél ellen dzseki esetleg. A resort szervez tripeket, arra befizettek. Az orszag nagy része szegény muszlim lakosságú, talán megmutatják a varost is.

2023. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Szia, attól, hogy nem tudom, milyen kártyákat fogadnak el ott, még miért ne lenne 1,5 millióm egy all-inclusive nyaralásra? Azért az nem akkora pénz, hogy hanyattvágja magát az ember. Csak Európán kívül még sosem nyaraltam, így nem tudom, hogy az átlagos, itthoni Visa/Mastercardot elfogadják-e.


Az meg okés, hogy az egyenlítőn fekszik, de attól még ruha nem árt, főleg, mivel elég szigorúan veszik az öltözködést az ilyen országokban, plusz azért az iszlámoknál vannak érdekes szabályok, ezért lennék rá kíváncsi.

2023. febr. 25. 16:18
 3/47 anonim ***** válasza:
51%
Ja, ha te jobban tudsz mindent, akkor nincs értelme a kérdésednek. Másfél millióval meg jó lesz a Balcsi. Vigyél prospektust a Maldív-szkről.
2023. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Oh, persze, 1,5 millió nem elég a szállásra, plusz a költőpénz, tehát, kb 1,8. Persze, az nem elég. Hagyjál már a butaságaiddal. Te a tipikus gyk troll vagy, aki életében még az országhatárt se hagyta el, ezért fingja nincs az árakról.
2023. febr. 25. 16:42
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
Mi 20ezer dollárt költöttünk összesen 4 főre és 9 napra, 2 féle lakosztály és all inclusive. Viszont idénre is megnéztük ugyanazt a helyet és kb 50%-os a drágulás, azaz ugyanerre jelenleg majdnem egy 30ast otthagynánk.
2023. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

#5


Mi a 7 éjszakás opcióra mennénk, 1 hétnél többet még sose nyaraltunk sehol, a legtöbb hazai és külföldi oldalon ahogy néztük, egy átlagos bungalló a vízen, nagyjából 1,5 millió/fő. Meg mint ahogy írtam valamennyi költőpénz, bár, all-inclusive mellett nem hiszem, hogy hú de sok másra költenénk.

2023. febr. 25. 16:56
 7/47 anonim ***** válasza:
70%
Hü, de jó vastag legyen.
2023. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
"Bungaló a vizen" - mi egy éjszkát bírtuk a locsogást, márnap kimentünk egy parti bugalow-ba kialudni magunkat.
2023. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
2023. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

#8


Pont azért nem tervezek 7 napnál többet ott tölteni, nem tartom a világ legjobb desztinációjának, még véletlen sem, viszont, mióta pár éve láttam képeket a szállásokról és az óceánról, totál belezúgtam, így egyszer elakarok oda jutni. Utána valószínűleg a tájára se fogok menni, nem vagyok egy tengerpartos emberke, de ezt mindenképp átakarom élni, minden nyűgjével együtt.

2023. febr. 25. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!