Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában bántják a turistákat...

Indiában bántják a turistákat a rézuszmajmok a városokban?

Figyelt kérdés

Delhi, Kalkutta ezt két várost néznénk meg, de még az Animal Planeten is azt mondják ezek a kis majmok megkeserítik a turisták életét,telót kiszedik a kézből,a kaját,néha hordákban az emberekre támadnak és ha elvették valamiét,csak szaftos kaja ellenében adják vissza.

Sajnos ezt rengeteg tv műsorban,utazásos műsorban láttam.Aki volt már India ezen részén mennyire kellett tartani az elszaporodott kis majmoktól?

Oltás van ellenük ha megkarmolna vagy megharapna?


2023. márc. 15. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég nehéz velük. Meg is harapnak ha rossznapjuk van.
2023. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes vinni medveriasztó-szprét, ha maradt még esetleg egy alaszkai útról.
2023. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Eddig hatszor voltam Delhiben, egyrészt el nem tudom képzelni, hogy miért menne valaki azért Indiáig, hogy csak Delhit és Kolkatát nézze meg (főleg, hogy rohadt messze vannak egymástól, nagyjából Budapest-Párizs táv), másrészt elég kevés majom van a városban, kimondottan lúzernek kell lenni ahhoz, hogy valamidet lenyúlják. Van pár, amit azért idomítanak be, hogy kikapják a kezedből a táskát, aztán a gazdi visszaszerzi neked pénzért, de a rendőrség nem kimondottan szereti ha nyugati turistákat vegzálnak, úgyhogy ebből sincs sok.
2023. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem Delhiben szetteptek es megettek, azota mindig viszek medvedpray-t
2023. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Kicsi rá az esély. Kb. Mint a cápatámadásra.
2023. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! A bengáli tigris felkap és elvisz, mert irigy. A majmocskák egyenek mást.
2023. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!