Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Körülbelül mennyiből jön ki...

Körülbelül mennyiből jön ki egy egy hetes kis kiruccanás Japánban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Japán borzalmasan drága. Ha olcsón akarsz kint utazgatni, akkor is 6-700 ezer. Ezért mennek sokan egyszerre sok időre, mert így pl a repjegy árával kvázi spórolni lehet. Én pl azt számoltam, hogy kb 3 hét viszont már "csak" 1 millió, 200-ba kerülne nekem, mert pl a vonatjeggyel is lehet "spórolni" ha egyszerre megy sokat, nem pedig többször megy ki kevés időre.
2023. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Egy hétre senki nem utazik el Japánig.
2023. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Ne magadból indulj ki. Elutazik mert valaki kifizeti a repjegyét, a szállását és a munkadíját egy szolgáltatásért. Nem, nem azért. Aztán 3-4 napig marad, mert olcsóbb a repjegy, mintha azonnal visszaindulna. Nem marad tovább, mert elcseszné az egészet amit keresett. Kicsit kreatívabb gondolkodásra lennénk képesek, mi csináltuk volna meg a Nokiát...
2023. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

3: Oké Nokiás, de ez életszerűtlen; nincs ilyen, akinek más fizeti, egy hétre mert pl. dolgozik és a gyk-n kérdezi; mégis mennyibe kerülne Naruto/Samurai túra.


#repülő #Ázsia #utazás #Japán #Naruto #Samurai


😆

2023. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
5%
Egy hét még sok is, Japánban egy európainak nem túl sok minden látnivaló van, a városaik ugyanúgy néznek ki akár Tokióról, akár a vidékről van szó.
2023. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Vidék is úgy nez ki mint Tokyo?
2023. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Egy het meg sok is, LOL. Belecsaptal a street view-ba, azt a botanikus kertek, szentelyek, palotak, satobbi satobbi minek egy europainak mikor a Maldiv-szigeteken a koldoket is nezhetne?
2023. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan úgy néznek ki? Voltál te Narában? Kyotóban? Szapporoban? Takajamában? Vagy csak Nikkóban? Ezek neked ugyan olyanok? De ha még ugyan olyanok is lennének, de nem azok, DE HA MÉG ugyan olyanok is lennének, akkor is Japán nem csak néznivalókat kínál. Kaki múzeum,álalt és maid kávézók, tea szertartás, Narai bambik etettése, Okinawai tropikárium, Hakonei múzeum, Oszakai Universal Studio Park, A Jigokudani-i telente melegvízes forrásokban fürdöző majmokrál halottál már? Meg amúgy a Japán bath culture-ról? Az is egy egész posztot megérne. De ha ezek is mind ugyan olyanok neked, akkor is ott van a Japán kaja. Iszonyú nagy iparág, nem véletlenül. Az egy dolog, hogy az itthoni, Olaszországi és Amerikai sushinak (eddig ezekben az országokban ettem sushit) más az íze, de annyira nagy és színes a japán konyha.


A templomokban voltál? Mindegyik egyedi, vagy legalábbis nem voltam kettő ugyan olyanban.


Ezeket mind meg tudtad állapítani a google street viewről, hogy ugyan olyanok és unalmasak?


Vagy voltál már este bárban kint? AMikor oda jönnek hozzád a japánok barátkozni, mert ritkán látnak külföldit? (természetesen nem tokió, mindenhol máshol). Gondolom a gúgli segített abban, hogy azt is megállapítsd, hogy milyen angolul alig beszélő Japánokkal kommunikálni.


Vagy az ahogy 70 kilométerrel arrébb bukansz fel, mint ahova eljutni akartál volna, mert bonyolult a vonatrendszer Japánban. Idegesít, de élvezed, hogy nem érted, hogy hülye vagy hozzá. Élvezed, hogy el tudsz veszni és nem érzed azt, hogy valami Isten háta mögött fogsz kikötni, mert ha ki is kötsz, akkor is segítenek a Japánok, ahol csak tudnak.


És nehogy félre érts, én nem akarlak meggyőzni, hogy Japán jó hely. Nem kell kedvelned Japánt, nem mindenkinek való, viszont ne állapítsd meg, a fotelodban ülve, hogy minden ugyan olyan, mert ez egyszerűen nem igaz. Valóban, az építészeti stílus hasonló, viszont több száz évig több shogunátus uralta japánt, szó szerint minden prefektúra más és más. Nem érted, hogy miért érzed úgy, hogy a kanapéból, gúgli segítségével ilyen könnyen meg tudod állapítani, hogy olyan unalmas ez a japán. Lehet, hogy neked kanapéból az, sőt, még az is lehet, hogy élőben sem kedvelnéd, de akkor sem értem, hogy miért terjeszted Japán unalamsságát ha ott sem voltál. Mert ha legalább ott voltál volna, elfogadnám a véleményed, de így csak egyszerű rosszindulatnak tűnik. Ha meg mégis ott voltál, amit nehezen hiszek, legközelebb esetleg távolodj egy tokiótól, mert ott tényleg (majdnem) minden ugyan olyan, az ország többi része viszont változatos.

2023. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy képesek az emberek itt is belekötni mindenbe.Egy hét nekem bőven elég lenne!
2023. jún. 11. 16:19
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont kedves kérdező én is kb annyit mondanék mint az első. Bár pontosabb összeget lehetne mondani ha tudnánk, hogy mit csinálnál és merre mennél.
2023. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!