Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miért megy sok ember Dubajba?

Miért megy sok ember Dubajba?

Figyelt kérdés

Olyan putri hely szerintem, miért nem inkább Egyiptomot válasszák?? Ha már úgyis melegre vágynak???? Olyan proli egy ország az a Dubai!!

Fényűzésre mennek?



2023. jún. 26. 13:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
Dubaj proli ország? Te kezelteted magad vagy csak magadtól vagy ilyen idióta? Szeretnél te ott sejk lenni.
2023. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyiptomnál nagyobb putri alig van a világon, te miről beszélsz? :D
2023. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Passz, nincs ott semmi, ami engem érdekelne.
2023. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
A sejkek a legkisebb demográfiai csoport ott, a legnagyobb a csóró migráns vendégmunkásoké. Az atlag szempontjából igaza van a kérdezőnek. Amúgy egy mesterkélt plasztik felfújt tömeg hely. Igényes nem választjq.
2023. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azok a vendégmunkások egyébként azért mentek oda, mert általában a lakóhelyükön nincsen jobb munkalehetőség. Dubajban sokkal jobbak a munkakörülményeik ahhoz képest. Azért azt sem mondanám, hogy igényes ember nem választja Dubajt… vannak ott tényleg jó kikapcsolódási lehetőségek.
2023. jún. 26. 15:47
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
5:nem te mondtad, én írtam. Véleményre voltál kíváncsi, megkaptad. A csőcselék nagy számú, ezért sokan mennek Dubajba (is).
2023. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A meleg abszolút nem vonz, ezért mentünk mi decemberben és januárban, akkor pont kellemes a klíma. Persze fürdeni ilyenkor nem igazán lehet, mert a tenger nem elég meleg hozzá, de ez nem is volt cél egyáltalán.


Igen, a fényűzés a leginkább érdekes benne, egyszer meg akartuk nézni ezt is. Szerintem ezzel nincs semmi probléma. De nemcsak fényűző helyekre szoktunk utazni, a kevésbé jómódú országok is pont ugyanennyire érdekelnek.


Egyébként meg nemcsak Dubajban voltunk, hanem a reptéren kocsit béreltünk, és bejártuk az egész országot. Sőt, Ománba is átmentünk néhány napra. Szóval tényleg igyekeztünk felfedezni mindent, egyáltalán nem a shoppingolásnál ragadtunk le.

2023. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyiptom proli, kedves kerdezö, nem pedig Dubai! Csak egy kis felvilagositas Dubai a vilag egyik leggazdagabb orszaga. Sztar epiteszek a vilag minden orszagabol versenyeznek, hogy megkapjanak egy megbizast. Leirasod alapjan meg nem voltal Dubaiban. Az emberek azert mennek oda, mert egy szuper jo hely, rengeteg lehetöseggel, es luxussal. Meleg meg nemcsak Dubaiban van- egyebkent, hogy felvilagositsalak, a tel ott is tel, eleg hüvös.
2023. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen szexért
2023. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, hogy te mekkora idióta vagy istenem
2023. jún. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!