Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Voltatok már a Maldív és/vagy...

Voltatok már a Maldív és/vagy a Seychelle-szigeteken?

Figyelt kérdés
Melyik szebb? Melyik szigetekre mennél szívesebben, ha még nem voltál?
nov. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Maldív-szigeteken már voltam.

Meg kell, hogy mondjam, hihetetlen, milyen gyönyörű, pont mint a képeken.

Az a resort sziget, ahol mi voltunk, 1 km hosszú és 250 m széles, ráadásul utószezonban voltunk, alig voltak vendégek rajtunk kívül, olyan volt, mint egy álombéli kis lakatlan sziget :) Igazi nászutas úticél, pont azért, ami az egyetlen negatívuma: nem sok mindent lehet ott csinálni azon kívűl, hogy élvezed a környezetet, a tengeri élővilágot és a párodat :)

Persze a parasailinget tilos kihagyni! ;)

A Seychelle-szigetek tervben van, de egyelőre nem most fog összejönni, úgy érzem. Várom én is az ottani beszámolókat :)

nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Maldív-szigetek már egészen elérhető, konkrétan Wizzair is odavisz, de 200.000 alatt van csomó nem fapados repjegy is. A környezet gyönyörű, a víz csodás, de én egy városban talpaló gyerek vagyok, jobban érzem magam a nem csak strandolós-sétálós helyeken. Viszont a tudat, hogy ilyen luxus helyen vagy eléggé megdobja a libidót.


E fentiek miatt nekem a Seychelles nem is célom. Felőlem kijöhet a vízből a tengeristen maga, tudom, hogy a legtöbb embert az ilyen trópusi képeslapszerű látvány elvarázsolja, de én nem így vagyok bekötve (mielőtt lepontoztok, hangsúlyozom, bennem van hiba). 300+ a legolcsóbb repjegy is, számomra nem éri meg.

nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem voltam, egyik sem vonz.

Ha muszáj lenne, akkor inkávv Seychelle. Ott izgalmasabb a természet.

nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Aloha8 ***** válasza:
1-es, bocs, hogy igy keresztbe rakerdezek, melyik resortban, es melyik honapban? Mi most vagyunk a tervezes fazisaban, konkret javaslatokat szivesen meghallgatunk.
jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lankanfinolhu sziget, akkor Paradise Island volt a neve, de azóta úgy tudom, hogy változott, biztos alakítottak is azóta rajta.

De volt minden, rájasimogatás, cápaetetés, vízisportok, sznorkeltúra a környékbeli atolloknál (van szökőár által letarolt sziget a szomszédban, ott pl. rengeteg a tüskésrája).

Maléhoz közelebb van, így gyorshajós a transzfer, nem hidroplános.

jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Aloha8 ***** válasza:
Es melyik hotelban?
jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egy resort sziget, nem lakott, így ugye csak egy hotel van rajta.

Most rákerestem, Villa Nautica néven fut most, elég rendesen átalakult, de nyomokban még emlékeztet a Paradise Island Resortra :)

[link]

jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aloha8 ***** válasza:
Köszönöm, valoban gyönyörü, en is resortra gondoltam, mert valahogy az hozza tartozik ilyen atollokhoz.
jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!