Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kb mennyibe kerülhet egy 2...

Kb mennyibe kerülhet egy 2 hetes nyaralás (télen) Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy szállás igényeink, de utazni sokat utaznánk, nézelődnénk stb.

Bangkok illetve Phuket lenne a cél, ill. ezek környéke. Valaki volt már, vagy van tapasztalat? 1,5 millióból kijöhet 2 személyre, vagy kevés lenne rá?


dec. 6. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
2 guriga környékén megáll költőpénzt is számolva 2 főre.
dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

repulojegyek: skyscanner

szallas: booking vagy airbnb

nezelodes, utazgatas: day trips from Bangkok vagy Phuket on Tripadvisor

koltopenz: egyeni prefrencia (kaja, szorakozas stb)

ezeket osszeadod.

dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,3M-et költöttem el összesen egy három hetes utazásra (ebbe beleszámoltam mindent, útlevél készítést, oltást, egyéb szirszar apróságokat, amiket még itthon vettem meg az úthoz), egymagamra, nem olyan régen.

De minden preferencia kérdése, meg hogy milyen áron találsz repjegyet, szállást stb. Szerintem a fejenként 750k karcsú (csak a repülőjegy lesz vagy 350k oda vissza, meg Bangkok-Phuket is 50k), én azért 1M/fő pénzt szánnék erre.

dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és tél az turistaszezon ott, szóval lehet készülni a magasabb árakra. Én ősszel voltam ott, még a szezon kezdete előtt.
dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki ezt ennyiből nem oldja meg, az vagy azért nem, mert elprostizik fél millát vagy mert a közepes árban levő négycsillagot proli dolognak tartja.


Phuketre amúgy leginkább azért nem érdemes menni, mert nettó rossz hely, magukat osztálykiránduláson érző 20 éves hátizsákosokkal, önjelölt élet császárai harmincasokkal, akiknek még mindig a redbullvodka vödrök jelentik a buli csúcsát, meg dagadt szexturista németekkel, akik igyekeznek minél több helyit megpocsékolni 500 euróból.


Ennyi pénzből Vietnámban bármit csinálhattok és még Angkort is meg tudjátok nézni mellé. Ezerszer jobb nyaralás lesz.

dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!