Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Bombay milyen város? Indiai...

Bombay milyen város? Indiai szemmel nézve érdekes?

Figyelt kérdés
márc. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek van itt indiai szeme?
márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd ezt egy indiai forumon
márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem: egy egyhetes kirándulás során mit tudnánk megnézni Bombay városában?
márc. 7. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Banglades előtt beugrasz oda is?
márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Justinianus ***** válasza:
52%
Azon kívül, hogy nem létező? :)
márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha a turist látványosságokon túllépsz, akkor egy mocskos, igénytelen sz-r hely.
márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@6 Ezt azért nem mondanám. Egy hónapig laktam a város legnagyobb nyomornegyedében, Dharaviban, leginkább azért, hogy tényleg meg tudjam érteni, hogy mit jelent ilyen körülmények között létezni és pont attól volt jó, mint amitől India mindig imádnivaló nekem: az emberektől. A havi fizetésem nagyjából a komplett utca összbevételével lehetett azonos, ettől függetlenül már a második héttől alig tudtam valamiért fizetni, folyton adták a kezembe a teát, a parathát, napi ötvenszer kérdezték, hogy miben tudnak segíteni.


Az egész életemet meghatározó élmény volt az a 29 nap.


Mumbai ettől függetlenül is izgalmas hely, főleg ha magamfajta filmőrült az ember. Akartam statisztálni valami filmben az sajnos nem jött össze, de legközelebb remélem ez is belefér majd.

márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
De ugye te nem nő vagy, igaz?
márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!